Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry wszystkim.

Jestem tu nowy i jest to mój pierwszy telefon z androidem, dlatego będę potrzebował trochę pomocy w jego obsłudze.

Chciałem dodać sobie trochę własnych dzwonków. Podłączyłem tel do kompa z xp i do katalogu z ringtones skopiowałem

dzwonki. Niestety w ustawieniach dzwonków się nie pojawiły ale mogę je ręcznie dodawać przez explorera, no ale

bez jaj. Wrzuciłem ok 100 dzwonków i muszę to robić pojedyńczo? Nie widzę opcji "zaznacz wszystko".

Jest jakiś inny na to sposób? albo żeby komputer widział pamięć z oryginalnymi dzwonkami i wrzucać tam bezpośrednio?

Jeszcze inne pytanie.

Na ekraniku mam ikony których nie da się usunąć po przytrzymaniu. po prostu nie pojawia się ikonka kosza.

Są to min pogoda, ustawienia i in. Na szczęście dało się je przesunąć na inny ekran ale tak z ciekawości da się je w ogóle

jakoś usunąć?

No i przesuwane ekraniki. Mam 2 po prawej stronie i ani jednego po lewej. jak zrobić żeby jeden był po lewej

a drugi po prawej?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...