Jump to content

Promocje na Tradingshenzen.net

n1tro
 Share

Recommended Posts

Hej,

dawno nic nie pisałem, więc witam ponownie :P

Ostatnio otrzymałem fajną wiadomość od Tradingshenzen o nowych promocjach.

Jest to niemiecka firma ściągająca telefony i akcesoria z Chin.

Na ich stronie nie można wprost czegoś kupić, trzeba złożyć zamówienie.

Do każdego zamówienia chłopaki dodają akcesoria - kupujesz sam telefon to w zestawie pewnie dorzucą Ci folię i etui np.

Ich strona, oraz aktualna promocja: http://www.tradingshenzhen.net/preisuebersicht/

Za 305 euro otrzymujemy Mi3 64GB, za 270euro Mi3 16GB (chłopaki wgrywają niemiecki soft, ale można poprosić by tego nie robili)

dodatkowo do mi 3:

- wysyłka za free - DHL

- darmowy MiKey

- Frosted Nilkin Shield

- Folia Nilkin

- USB OTG

- Flip case

Czyli za ~1200zł mamy Mi3 64GB i masę akcesorii.

Do innych objętych promocją telefonów są te same gratisy, bez MiKey oraz Frosted Shielda od Nilkina.

Dodatkowo możecie zamówić pistonki w cenie 19 euro, power banka 10Ah za 20 euro, oraz wiele innych.

Aby złożyć zamówienie trzeba kliknąć w dany artykuł - przeniesie nas na stronę zamówienia.

Przy 'art der anfrage' wybierami 'derekte bestellung' - bezpośrednie zamówienie (można również złożyć zapytanie, ale to tylko gdy na stronie nie ma podanych cen, oraz gdy chcemy zamawiać do innego kraju - o tym później)

Przy 'Xiaomi gerat' wybieramy interesujące nas urządzenie, po czym wybieramy jego wersję (ile GB), kolor (Farbe), oraz wysyłkę (DHL- darmowy w promocji).

Dodatkowo mamy opcję wysyłki jako prezent - 'Als Geschenk verschicken' - zaznaczamy.

W polu 'Sonstiges Subehor' możemy dodać dodatkowe akcesoria (wklejamy numer danego artykułu ze strony Xiaomi)

No i później wpisujemy swoje imię, nazwisko, mail, oraz wiadomość - można po niemiecku i angielsku, najlepiej coś w stylu

"hello, could you ship the parcel to Poland?' , czy 'Hallo, kontet ihr das Paket nach Polen verschicken?'. Najlepiej dopisać żeby odpisali na maila w języku angielskim (jeśli nie znacie niemieckiego).

Można już w tej wiadomości poprosić o wpisanie odpowiedniej kwoty wartości paczki, ale można również w następnym mailu)

Po tym otrzymacie maila, że trzeba chwilę czekać, gdzieś po dniu, max 3 otrzymacie odpowiedź z łączną kwotą zamówienia, danymi do przelewu, oraz zostaniecie poproszeni o podanie adresu do wysyłki. W tym mailu możecie podać kwotę jaka ma zostać wpisana jako wartość paczki (tam te 20$ za naprawę czy mp3)

Oczywiście wszystkie telefony i akcesoria są oryginalnymi produktami Xiaomi, czyli jest gwarancja serwisowa.

Oczywiście istnieje szansa na to, że cło dopadnie paczkę (mało się o tym czyta na fanpage'u Tradingschenzen), ale się zdarza.

Wysyłka DHLem trwa równie krótko/długo co z ibuygou.

Trochę się rozpisałem, ale myślę że warto, chłopaki mają naprawdę fajne ceny, i widać że dużo ludu u nich zamawia 'towar' :P

Jakby coś, to służę pomocą tłumacza :P

Edited by n1tro

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...