Skocz do zawartości

Snapchat - problem z logowaniem w Mi4C bez roota


ameyuri88

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem Mi4C działającym na Androidzie 7.0 NRD90M oraz MIUI 8.2 Stable (8.2.3.0 (NXKCNEC)) bez żadnego roota, ani nawet odblokowanego bootloadera. Po wczorajszym wylogowaniu z aplikacji nie jestem w stanie ponownie się zalogować. Snapchat weryfikuje urządzenie nie sprawdzając nawet poprawności loginu czy hasła, po czym ciągle dostaję informacje: "Oh no! Your login temporarily failes, so please try again later. If your login continues to fail, please visit https://support.snapchat.com/a/failed-login : )". Logowanie na konto z innych urządzeń działa bezproblemowo. Zrobiłem fabryczny reset telefonu, dodałem wszystkie uprawnienia aplikacjom: Snapchata, Google Play i Google Play Services, próbowałem dual apps, starszych wersji Snapchata, zmieniałem hasło do konta, a także testowałem logowanie za pomocą nicku jak i adresu e-mail. Wyczytałem w sieci, że Snapchat broni się w ten sposób przed zrootowanymi urządzeniami, lecz takowego nie posiadam. Nie mam już pomysłów co robić, aby się tam dostać. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji? 

 

Screenshot_2017-05-06-18-12-16-988_com.snapchat.android.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...