Skocz do zawartości

Wiadomości w chmurze


rogi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie mogę ustawić aktywnych wiadomości w chmurze. Opcja Aktywuj usługę zaznaczona a status się nie zmienia, cały czas "offline". Wiadomości sms do innych urządzeń xiaomi nie wychodzą przez internet tylko w standardowej formie (zielona chmurka). Jak aktywować tę usługę?

MIUI 7.3.30

Screenshot_2017-04-05-13-05-03-878_com.android_mms.thumb.png.294d259bc9a73fea8ab15e4356955138.png

Karta SIM aktywowana

 

Screenshot_2017-04-05-13-15-13-480_com.xiaomi.account.png

Edytowane przez rogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zeork napisał:

Zobacz użycie danych i tam zaznacz. Offline czyli sms aktywacyjny nie poszedl. Było kliknąć na tak przy aktywacji.

Pozostałe telefony to xiaomi z miui? Abyś mógł wysyłać online sms/mms i odbierać to musisz spełnić warunki, musisz aktywować numer( ten sms co wysyła) oraz co najważniejsze pozostały telwfony do których chcesz wysłać tą wiadomość muszą mieć MIUI i być online w tym czasie. Inaczej wyśle jako zwykły sms.

 

 

 

W użyciu danych zaznaczone tak jak powinno być. Jest jakaś opcja żeby sms aktywacyjny przyszedł jeszcze raz?

Co do drugiego akapitu to wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak robiłem, język na angielski też zmieniałem. Zrobiłem wipe art, dalvik, cache i dalej offline.

edit: Przed chwilą zauważyłem, że usługa raz na jakiś czas robi się aktywna by po paru chwilach samoczynnie przestawić się w stan offline.

Edytowane przez rogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...