Skocz do zawartości
  • 0

Jakie xiaomi zamiast Mi4s


felis

Pytanie

Witam

Potrzebuję kupić telefon xiaomi i mój wybór padł na mi4s, ale okazuje się, że trudno go już kupić, ponadto ktoś zwrócił uwagę na brak romu global do tego modelu. Co proponujecie w zamian? Moje wymagania:

  1. możliwie długa praca na baterii !!!
  2. cena do około 1200zł w Polsce (bez koloru białego, różowego, fioletowego itp bo te są tańsze)
  3. dobry GPS
  4. ekran najlepiej 5 cali (ostatecznie te 5,15" jak w Mi5, ale nie większy)
  5. 3/64GB pamięci
  6. root (mam już zgodę na odblokowanie bootloadera, więc pewnie da się zrobić)

W Mi4s odpowiada mi też konstrukcja, czyli metalowa obudowa i ekran bez zakrzywionych krawędzi, ale to chyba w nowych modelach niewykonalne.

Dziękuję za sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
22 minuty temu, tpawel napisał:

Czarnego mi5

Może być złoty, srebrny dlatego mi5 wchodzi w rachubę, ale myślę nad alternatywą. Rozumiem, że Mi5 jest sporo lepszy od redmi 4 pro? Priorytetem jest bateria i GPS i wielkość ekranu więc tym się kierujmy. Powiedzmy, że kasy mogę trochę dodać.

Co do dostawy zależy mi by nie była dłuższa niż 15 dni więc Chiny raczej odpadają. Ponadto jak doliczą jakiś VAT czy inne cło to oszczędność będzie minimalna.

Swoją drogą jakich sprzedawców polecacie w Polsce ewentualnie Chinach, jeśli da się tam kupić bez niespodzianek typu dodatkowe koszty i koszmarnie długa dostawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
15 minut temu, tpawel napisał:

Redmi pro pod tym względem jest rewelacyjny,ale aparat czy jakoś dźwięku są poprostu przeciętne

Czyli Redmi pro ma najlepszą baterię z tych modeli? Aparat nie jest dla mnie ważny. Byle robił jakieś średniej jakości zdjęcia. Jeśli chodzi o dźwięk to zależy mi na głośnych, wyraźnych rozmowach i tym, żeby w nawigacji było wszystko słychać gdy jadę szybko po autostradzie. Do fotografii mam aparat, a do muzyki dobry player i wieżę.

Edytowane przez felis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale redmi 4 pro nie występuje w wersji 3/64GB, a jedynie 3/32 GB. Znów muszę myśleć co wybrać.

A czy to prawda, że w Mi5/Mi5s są dwa sloty nano sim i nie mam miejsca na kartę micro SD?

Edytowane przez felis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...