Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi Mi5


Zacktan

Pytanie

Witam. Ostatnio bardzo zainteresował mnie telefon Xiaomi Mi5 i właśnie odnośnie jego mam parę pytań:

1.Czy po wyborze telefonu w kolorze białym/złotym te "ramki" wokół ekranu smartfona będą bardzo irytujące, czy wręcz będę w stanie łatwo się do nich przyzwyczaić? Oglądając recenzję na youtube jedynie czarny model ( który obecnie kosztuje w Polsce ponad 1400 zł ) pozwoli mi nie zwracać na to uwagi?

2. Jak bardzo ceny Mi5 mogą pójść w dół po premierze Mi6 ( która ma mieć premierę  w okolicach 11 kwietnia ) ? 

3. Czy konieczne jest kupno specjalnego etui lub ekran? Podobno urządzenie bardzo lubi się ślizgać. 

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
3 godziny temu, Zacktan napisał:

Witam. Ostatnio bardzo zainteresował mnie telefon Xiaomi Mi5 i właśnie odnośnie jego mam parę pytań:

1.Czy po wyborze telefonu w kolorze białym/złotym te "ramki" wokół ekranu smartfona będą bardzo irytujące, czy wręcz będę w stanie łatwo się do nich przyzwyczaić? Oglądając recenzję na youtube jedynie czarny model ( który obecnie kosztuje w Polsce ponad 1400 zł ) pozwoli mi nie zwracać na to uwagi?

2. Jak bardzo ceny Mi5 mogą pójść w dół po premierze Mi6 ( która ma mieć premierę  w okolicach 11 kwietnia ) ? 

3. Czy konieczne jest kupno specjalnego etui lub ekran? Podobno urządzenie bardzo lubi się ślizgać. 

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi :) 

1. Mi5 nie jest juz produkowany, wersje czarne wyprzedaja sie bardzo szybko i juz raczej nie kupisz nigdzie czarnego mi5. Moze gdzies uchowaly sie jakies w wersji 4/128gb. Mi osobiscie te ramki nie przeszkadzaja i nie ja jakies przesadnie duze. Odpal recenzje na YT i zobacz jak to wyglada, tak najlepiej sie przekonac.

2. Tego nie wie nikt, systematycznie mi5 tanieje, ale nie sa to jakies wielkie skoki. Trzeba pamietac ze mi6 bedzie pewnie dosc drogi na poczatku u posrednikow i nie wiadomo jak bedzie z dostepnoscia. Patrzac na ceny mi4 rok temu to nie bylo jakies gwaltowne tapniecie po premierze mi5. 

3. Koniecznie nie, ale zalecane. Szklo hartowane na ekran to chyba najlepsze mozliwe zabezpieczenie telefonu. Etui to juz zaleznie od twoich preferencji. Dla mnie mi5 jest sliski, zarowno metalowe ramki jak i plecki ktore nie maja zadnej faktury, nie poprawiaja "chwytu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1. Posiadam białą Mi5 i sam przed zakupem bałem się o te czarne ramki przy wyświetlaczu. Teraz gdy już mam ten telefon w ogóle mi to nie przeszkadza i nie zwracam na to uwagi, także to jest kwestia indywidualna.

2. Jak kolega wyżej.

3. Telefon jest bardzo śliski, wcześniej byłem posiadaczem Moto G 1-gen i ona miała gumowana tylna klapkę, dzięki czemu chwyt był super. Na tą chwilę na Mi5 mam założone plastikowe etui z aliexpress, ale czekam na Rinkge Fusion. Szkło hartowane to "must have", wyświetlacz we wcześniejszym telefonie został uratowany dwa razy przez założone szkło, a więc nie wyobrażam sobie teraz telefonu bez tej ochrony.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez mario19888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest śliski jak cholera. Z łóżka już kilka razy sam się zsunął i niektórych krzywych powierzchni również. Jak źle szybko chwycisz to potrafi z ręki wypaść ;) Już się "nauczyłem" co i jak żeby mu krzywdy nie zrobić. Etui mam spigena,ale nie zakładam bo ładny skubany i szkoda go zakrywać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...