Skocz do zawartości

Encryption was interrupted and cant' ... itd


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Kupiłem Nowy telefon wszystko ladnie dzialało po czym chciałem sprawdzić jak działa Aparat, okazało się że nie działa on w ogóle więc zaktualizowałem oprogramowanie z mysla ze to moze coś da, niestety. Telefon sie nie chce uruchomić i pojawia się komunikat :  Encryption was interrupted and cant' be completed. As a result, the data on your phone is no longer accessible. 
To resume using your phone, you need to perform a factory reset. When you set up your phone after the reset, you'ill  have an opportunity to restore any data that was backed up your Google Account"    

Nie chce się wyłączyć bo sam się uruchamia. Dodam że czytałem poradnik : https://miuipolska.pl/forum/topic/3160-miflash-formatowanie-telefonu-windowslinux/ 

Ale gdy podłączam telefon pod kabel i uruchamiam program MiFlash to nie pokazuje mi telefonu mam wersje kenzo tyle wiem. Pomocy!

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...