Skocz do zawartości
  • 0

Przejściówka na chińska ładowarkę do Xiaomi


Kicker

Pytanie

Cześć

Przedwczoraj przyszedł mi moj Xiaomi Mi5, od sprzedawcy dostałem oryginalna ładowarkę do szybkiego ładowania dostosowana do Chin. Dostałem też w gratisie dodatkowa ładowarkę z Huaweia, ale o mniejszym natężeniu i ładująca wolno.

Jako, że chciałbym żeby telefon mi się ładował szybko chciałbym zapytać jaką kupić przejściówkę na nasze europejskie gniazdka. Czy taka zwykła najprostsza z allegro będzie się czymś różniła od droższej? (Oprócz jakości wykonania oczywiście ;) ) 

Bo zamierzam ładowarkę skleić na stałe z przejściówka żeby tego nie rozdzielać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
4 minuty temu, Kicker napisał:

Cześć

Przedwczoraj przyszedł mi moj Xiaomi Mi5, od sprzedawcy dostałem oryginalna ładowarkę do szybkiego ładowania dostosowana do Chin. Dostałem też w gratisie dodatkowa ładowarkę z Huaweia, ale o mniejszym natężeniu i ładująca wolno.

Jako, że chciałbym żeby telefon mi się ładował szybko chciałbym zapytać jaką kupić przejściówkę na nasze europejskie gniazdka. Czy taka zwykła najprostsza z allegro będzie się czymś różniła od droższej? (Oprócz jakości wykonania oczywiście ;) ) 

Bo zamierzam ładowarkę skleić na stałe z przejściówka żeby tego nie rozdzielać.

Szczerze polecam np. taką http://allegro.pl/podrozny-adapter-zasilania-skross-500211-europa-i6645488595.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, asalas77 napisał:

Czy ten który podałeś a ten co tu daje z 2 wejściami się dużo różnią?

Bo maja inne napięcia i troche się w tym gubię. 

http://www.banggood.com/BlitzWolf-24W-Smart-Dual-Port-High-Speed-Desktop-Charger-With-Power3S-Tech-For-iPhone-iPad-Samsung-p-992446.html?rmmds=search

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ta co podałeś nie obsługuje Quick Charge 3.0 chyba, musi mieć wyjście na 9V z tego co się orientuje ale może ktoś bardziej obeznany się wypowie. 

 jest jest nieco droższa wersja z jednym wyjściem QC: http://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S6-QC3_0-2_4A-30W-Dual-USB-EU-Adapter-Charger-With-Power3S-Tech-p-1047935.html?rmmds=search

 

Tu w temacie piszą, że BW-S6 ta podwójna nie działała z Mi5 ale od tego czasu już to naprawili:

 

Edytowane przez asalas77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
15 godzin temu, asalas77 napisał:

Ta co podałeś nie obsługuje Quick Charge 3.0 chyba, musi mieć wyjście na 9V z tego co się orientuje ale może ktoś bardziej obeznany się wypowie. 

 jest jest nieco droższa wersja z jednym wyjściem QC: http://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S6-QC3_0-2_4A-30W-Dual-USB-EU-Adapter-Charger-With-Power3S-Tech-p-1047935.html?rmmds=search

 

 

Chyba jednak wybiorę tą za 37zł z banggoood, którą wysłałeś ;) Dzięki.

Oprócz tego zamówiłem z allegro za 1zł gównianą przejściówkę, to sobie przykleje do tej oryginalnej od Xiaomi i będę miał 2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystkie te przejściówki albo nie działąją, albo działaja do pierwszego przejścia blisko kontaktu i zahaczeniu nogą :) Rzuć to w kąt i kup ładowarkę Blitzwolf lub Aukey. Blitzwolfa z Bangood, a Aukey'a maja w technosie. Mam obie i działają świetnie.

Edytowane przez PanPreza
ort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
41 minut temu, PanPreza napisał:

Wszystkie te przejściówki albo nie działąją, albo działaja do pierwszego przejścia blisko kontaktu i zachaczeniu nogą :) Rzuć to w kąt i kup ładowarkę Blitzwolf lub Aukey. Blitzwolfa z Bangood, a Aukey'a maja w technosie. Mam obie i działają świetnie.

Hah, pewnie jest tak jak mówisz ;) 

Już zamówiona jest Blitzwolfa także tylko czekać :D Pozniej dokupie jeszcze kabel od nich jak się trafi fajna promocja i będą dostępne, bo narazie tylko preorder są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam Blitzwolfa tego z dwoma wejściami USB. Na raz ładuje telefon i tablet bądź inny telefon. A w tych przejściówkach za 2 zeta z aledrogo to jak wsadzisz do listwy to się ładowarka w tym buja, a poza tym wygląda to pokracznie jak duży klocek wciśnięty w tandetę.

Edytowane przez PanPreza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja kupiłem tą przejściówkę skross i jest spoko, ale ja mam Redmi 3. Przejściówka jaką dostałem z kablem oryginalnym to taki syf za 1zł na allegro. Po tym jak mi metalowa końcówka sama odkręciła się w plecaku to bałem się, że kiedyś coś w tym gniazdku pieprznie, jakby taka końcówka została :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...