Blom Opublikowano 20 Grudnia 2016 Opublikowano 20 Grudnia 2016 Wersja 8.2 6.12.15 Redmi 3S W Ustawienia -> Zainstalowane -> Dana aplikacja -> Uprawnienia aplikacji, przy próbie modyfikacji wyskakuje komunikat o nakładce ekranowej i nie można niczego zmodyfikować. Żadnej nakładki nie posiadam, w ustawieniach też nic nie ma, więc to chyba bug.
Doki Opublikowano 17 Stycznia 2017 Opublikowano 17 Stycznia 2017 Ja tak miałem raz wchodząc w notatki. Ten sam model i ta sama wersja MIUI. Wydaje mi się, że to mogła być kwestia dymka messengera, który akurat był na ekranie, ale potem już nie miałem nic takiego.
Rekomendowane odpowiedzi