Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wersja 8.2 6.12.15 Redmi 3S

W Ustawienia -> Zainstalowane -> Dana aplikacja -> Uprawnienia aplikacji, przy próbie modyfikacji wyskakuje komunikat o nakładce ekranowej i nie można niczego zmodyfikować. Żadnej nakładki nie posiadam, w ustawieniach też nic nie ma, więc to chyba bug.

 

Screenshot_2016-12-20-12-29-04-161_com.google.android.packageinstaller.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja tak miałem raz wchodząc w notatki. Ten sam model i ta sama wersja MIUI. Wydaje mi się, że to mogła być kwestia dymka messengera, który akurat był na ekranie, ale potem już nie miałem nic takiego.

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...