Skocz do zawartości

Pomoc ze zmianą romu


borek1998

Rekomendowane odpowiedzi

Po wysłaniu telfonu do micenter miałem wgrane miuipolska, gwarantowano mi, ze będę mógł robić formaty telfonu oraz aktualizację, lecz gdy chciałem zaaktualizować telefon, to stał się on cegłą.
Wgrałem już chiński room do tego telefonu, nie wiem co dalej zrobić, mam odblokowany bootloader, nie wiem skąd mógłbym wziąć polskiego roma, albo chociaż wersję global do tego telefonu, tak abym mógł wgrać miuipolska 8 i spokojnie go aktualizowac.
Czy mógłbym prosić o pomoc? W ostateczności wyślę telefon do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2016 o 16:10, borek1998 napisał:

Po wysłaniu telfonu do micenter miałem wgrane miuipolska, gwarantowano mi, ze będę mógł robić formaty telfonu oraz aktualizację, lecz gdy chciałem zaaktualizować telefon, to stał się on cegłą.
Wgrałem już chiński room do tego telefonu, nie wiem co dalej zrobić, mam odblokowany bootloader, nie wiem skąd mógłbym wziąć polskiego roma, albo chociaż wersję global do tego telefonu, tak abym mógł wgrać miuipolska 8 i spokojnie go aktualizowac.
Czy mógłbym prosić o pomoc? W ostateczności wyślę telefon do serwisu.

I na pewno mogłeś aktualizować telefon, tylko jak znam życie, chciałeś być mądrzejszy od wszystkich i ucegliłeś telefon. I nie zaprzeczaj, bo nie da się telefonu uceglić, jeśli wszystko wykona się poprawnie. Jak znam życie, nawet nie raczyłeś sprawdzić tego, czy dobrałeś właściwy ROM do telefonu.

Poczytaj na Forum, zapoznaj się z poradnikiem. I nie zakładaj tematów jak popadnie, bo załapiesz się na ostrzeżenie za spam. Ten wątek wędruje do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...