• 0
Sign in to follow this  
PanMarcepanek

Xiaomi do 600, max 700 zł

Question

Aktualnie użytkuje Huwaei p8 lite, niestety jego wydajność nie zadowala mnie juz tak jak kiedyś. Od jakiegoś czasu zainteresowałem się smartfonami xiaomi i postanowiłem ze moj następny telefon będzie własnie tej firmy. Czytam i czytam, ogladam recenzje, testy i dalej nie mogę ogarnąć który model bedzie lepszy.
Telefon głownie do mediów społecznościowych, jak wiemy snapchat i facebook stały sie teraz bardziej wymagające i moja P8 coraz gorzej sobie z nimi radzi. 
Gram sporadycznie, jak juz to w nic bardzo zaawansowanego ale, tez nie może być tak ze odpale coś z grafiką 3D i telefon nie wyrobi. 
Bateria nie musi być pojemna, jestem przyzwyczajony do ładowania telefonu codziennie, wiadomo ze im pojemniejsza tym lepsza ale przy normalnym użytkowaniu ładowanie codzienne nie jest w dobie dzisiejszych smartfonów czymś nowym. 
Nie jestem fotografem wiec aparat w granicach normalności.
Najbardziej chyba zależy mi na wydajności telefonu żeby nie zacinał się w bardziej wymagających aplikacjach i czasem grach,
Cena jaka mnie interesuje to 600zł w granicy do 700 jeśli na prawde warto dołożyć. Oczywiście może być ze stron zagranicznych, o ile sprzedawcy są sprawdzeni.

Edited by PanMarcepanek

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Redmi Note 3 pro od goldway'a. Jeśli mniejsze niż 5.5" to mi4c albo coś z serii redmi (lepsze aku ale gorsze aparaty)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

• 0

Używam wersji 2/16GB i jest spoko. W normalnym użytkowaniu nie zauważysz różnicy

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this