Skocz do zawartości

Redmi 2/ MIUI 6.9.29 restart -problem z systemem niedziałający WIPE


goscius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jak w temacie miałem dziś takie zdarzenie.. restartowałem telefon i po restarcie już nie wstł.. przeszedł odrazu do "reset data" ( nie mógł czegoś tam załadować i można było zrobić tylko reset. Generalnie stanęło na tym że można zrobić WIPE  ( cache..) nic to nie dało.. teraz w ostateczności zrobiłem WIPE data i od godziny stoi na logo MI.. Jakieś pomysły co można dalej zrobić żeby odzyskać system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nezumi napisał:

Musi.

próbuje  wykrywa telefon po czym  mieli (w miflash) wtedy telefon podświetla logo mi a w miflash info że czeka na wykrycie tel i po minucie  wyskakuje błąd "press F8 until enter boot menu and select Disable Driver Signature Enforcement" ( F8 nic nie daje.. mogę wybrać yes lub no po wybraniu yes jest tylko restart laptopa a jak kliknę no to wraca do Miflash..

jedyne co po tym mogę to włączyć tryb recovery 

 

udało mi się wejść w w fastboot ale miflash wyskakuje błą∂ "nieokreślony błąd (0x80004005:missing image and device error

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leć zgodnie z poradnikiem miFlash, upewnij się, że wgrywasz odpowiedni rom fastboot. Temat zamykam bo był już omawiany setki razy, szukaj rozwiązań na forum.

 

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...