Skocz do zawartości

Lenovo A850 bugi


Rekomendowane odpowiedzi

Jakim użytkownikiem jesteś? -- dopiero zainstalowałem MIUI

Wersja MIUI: ---------wersja 4.1.10-----------

Opis znalezionego błędu

1)Dioda powiadomień nie działa

2)Aero2 utracilo zasięg na karcie jest x w miejscu zasiegu .włączanie i wylaczanie tryb samolot pomaga

3)Sms potwierdzający transakcje z Alior bank jeden doszedł : kolejne 2 ,3 wywalał napis sms unfortunely has stopped .- restart telefonu pomógł

4)Po uruchonieniu telefonu raz launcher nie chciał wystartować wyskoczył napis aby go zamknąć i wtedy odpalił ponownie

5)Aplikacja sync mobile którą 50 razy umieszczałem na pulpicie po uruchomieniu systemu zawsze jest w innym miejscu nie pomaga ponowna instalacja

6)WSM tools po instalacji telefon nie wstaje

-- 19 sty 2014, o 19:14 --

Cały czas występuje problem z sms z banku. Ciągle wywala komunikat sms unfortunelly has stopped i blokuje sms . nie pomaga restart trzeba usunąć wszystkie wiadomości dopiero wtedy jak przyjdzie sms nadal go blokuje ale można go wyswietlic. Będę musial zainstalować chyba token bo na 5 sms dochodzi 1

-- 20 sty 2014, o 17:29 --

Wersja MIUI: ---------wersja 4.1.19----------- - lipa wersja zje..na na maxa .To co nie działało nie działa dalej a to co było dobre teraz nie działa.

Opis znalezionego błędu

1) Nie działa wbudowana poczta na serwerze hotmail ani msn cały czas jest synchronizacja. - W wersji 4.1.10 działało wszystko, teraz raz działa raz nie

2)Brak widgetu kalendarza a taki fajny był w poprzedniej wersji - W wersji 4.1.10 był widget

3)Przy botowaniu widać chińska nakładkę z krzakami przed miui

4)włączenie bluetooth powoduje zawieszanie telefonu i cos w rodzaju samoczynnego restartu .włączam bluetooth i cały czas się restartuje aż do momentu kiedy po restarcie wisi na miui (bootloop). Szybkie wyłączenie bluetooth ratuje sytuację. To całkowicie dyskwalifikuje wersje 4.1.19 . - W wersji 4.1.10 BF działał bez zarzutu - miałem słuchawkę powiazana z telefonem.

5)Dioda powiadomień nie działa

6)WSM tools po instalacji telefon nie wstaje

-- 29 sty 2014, o 22:24 --

Wersja MIUI: ---------wersja 4.1.27----------- - Zainstalowałem na dosłownie 2 minuty .

Opis znalezionego błędu

Dalej nie działa bluetooth tzn to włączeniu od razu wywala jakby od nowa botował i tak cały czas zawiesza sie . Nie pomaga podmiana plików bluetooth z wersji 4.1.10 do 4.1.27 (kopiowanie do roota/system/APP) . Reszty nie sprawdzałem jak BT nie działa to taki rom dla mnie jest bezużyteczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącze też swoje spostrzeżenia :

- Brak identyfikacji numerów przychodzących w chwili dzwonienia, póżniej w nie odebranych połącvzeniach identyfikacja jest prawidłowa

- Dioda powiadomien cały czas nie działa

- Dalej nie działa bluetooth

- Wygląda na to że nikt nie przejmuje się tym co my tu wypisujemy....

-- 15 lut 2014, o 23:38 --

Zaistalowałem wersje MIUI : 4.2.15 ze strony http://en.miui.com/download-108.html i stwierdzam że bluetooth działa prawidłowo.

Reszty nie sprawdzałem.

Ciekawe czy tym razem bluetooth w wersji poskojęzycznej będzie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI : 4.2.16 :

- Brak identyfikacji numerów przychodzących w chwili dzwonienia, póżniej w nie odebranych połącvzeniach identyfikacja jest prawidłowa

- Dioda powiadomien cały czas nie działa ( nie ma w opcjach pozycji włącz więc może nie powinna i nie może działać )

- Bluetoot działa tzn nie zawiesza telefonu ale podłączoną słuchawką numeru nie wybiorę

Z powodu braku identyfikacji numeru przychodzącego wracam znów na soft 4.1.10. .......

-- 16 lut 2014, o 23:11 --

Oj przepraszam...

Identyfikacja numeru działa ale musiałem wyczyścić telefon i zainstalowac MIUI od nowa nie jak dotychczas jako update....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto synchronizacja e-mail nie działa wiadomości nie dochodzą w trybie push

-- 6 mar 2014, o 21:15 --

Nie wstawiajcie już więcej kolejnych odsłon szkoda waszej roboty. Na A850 bateria trzyma 1 dzień !!!!! ( topnieje w oczach ) to jakiś joke przy normalnym użytkowaniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...