Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś korzysta z aplikacji Outlook?

Zauważyłem pewien problem - kiedy edytuje szczegóły jakiegoś wydarzenia np. Zmiana godziny, tworzy się duplikat wydarzenia.

Kiedy zmieniam godzinę po raz kolejny mam trzy wydarzenia.

Próba usunięcia jednego z wydarzeń skutkuje usunięciem wszystkich duplikatów i głównego wydarzenia.

Outlook ma ustawione zezwolenia na wszystko.

Problem dotyczy wszystkich kont - Gmail, Outlook, exchange.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...