acanth Opublikowano 12 Września 2016 Opublikowano 12 Września 2016 Czy ktoś korzysta z aplikacji Outlook? Zauważyłem pewien problem - kiedy edytuje szczegóły jakiegoś wydarzenia np. Zmiana godziny, tworzy się duplikat wydarzenia. Kiedy zmieniam godzinę po raz kolejny mam trzy wydarzenia. Próba usunięcia jednego z wydarzeń skutkuje usunięciem wszystkich duplikatów i głównego wydarzenia. Outlook ma ustawione zezwolenia na wszystko. Problem dotyczy wszystkich kont - Gmail, Outlook, exchange. Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
Rekomendowane odpowiedzi