Skocz do zawartości
  • 0

Zakup telefonu do 1000 zł na www.technos-online.pl


Drist

Pytanie

Cześć, od dawna planuję zakup nowego telefonu, nie wytrzymuję z moją lumią. Patrząc na to co się dzieje na rynku xiaomi to bardzo ciekawa propozycja. Niestety nie znam się za bardzo na telefonach. Mam nadzieję, że pomoże mi dobrze wybrać :). Zakupić telefon chce w technosie, ponieważ dają gwarancję oraz wysyłają telefony z Polski. Największą moją uwagę przykuł redmi note 3 pro 2/16. Potrzebuję telefonu ze średniej półki z którym nie będę miał problemów, aby był w pełni spolszczony itp, itd. Osoby znające się na temacie z góry wielkie dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dorzuć parę groszy do 3/32 i gwarantuję, że będziesz zachwycony tym sprzętem. Ja do tego dokupiłem pancerne szkiełko i etui ipaky (liczę że na 3-4 lata mam spokój z wyborem kolejnego telefonu).

Rewelacyjna bateria, telefon przy oszczędnym użytkowaniu ładuję co 4 dni. Standardowo podpinam co 2-3.

Ekran przyjemny, obraz jest przyzwoity. Ekranofilem nie jestem... Ale bajer z auto dostosowaniem jasności ekranu do padającego światła jest świetny.

Nie potrafię ocenić walorów aparatu, ale zdjęcia robię sporadycznie. Z tych, które robiłem do tej pory jestem zadowolony.

Czytnik linii papilarnych działa bardzo sprawnie... Człowiek się za szybko przyzwyczaja do takich udogodnień :)

Przy tej cenie uważam, że to rewelacyjny wybór.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...