Skocz do zawartości
  • 0

Jaki model Xiaomi od 600 do 900 zł najlepiej nagrywa filmy?


elminster

Pytanie

Cześć!

Potrzebuję Waszej porady. Muszę doradzić zakup smartfona z Androidem, który będzie kręcił najlepsze możliwe filmy w budżecie od 600 do 900 zł.

Dlatego mój wybór padł na Xiaomi. Ale pytanie - jaki model wybrać?

Priorytety:

1. Najlepsza jakość filmów dostępna w założonym budżecie.
2. Głośny głośniczek, żeby łatwo można było rozmawiać na głośnomówiącym i żeby było słychać dzwonek z zagraconej damskiej torebki.
3. Możliwość dokupienia dopasowanego futerału, bo inaczej telefon długo nie pożyje (taki użytkownik :-D)

NIEISTOTNE:
- Szybkość działania i cała reszta bajerów (z aplikacji na co dzień będą używane tylko kalendarz, Google Hangouts i Yanosik).

Osoba użytkująca ten telefon będzie go głównie używała do kręcenia filmów, rozmów telefonicznych, a z aplikacji będą używane tylko te wymienione. Zresztą do tych zastosowań dawanie więcej niż 900 zł to już według mnie zdecydowana przesada.

Wiem, że lepiej kupić kamerę, ale świetną kamerę ta osoba już ma, a dodatkowo potrzebuje też nagrać czasem coś komórką, która zawsze jest pod ręką. :)


Który model Xiaomi warto polecić we wrześniu 2016 biorąc pod uwagę te potrzeby?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Jeśli miałbym się kierować tylko filmami to w tej cenie chyba zostaje tylko poprzedni flagowiec mi4. Ma aparat f1.8 ze stabilizacją potrafi nagrywać w 4k i problemem może być tylko pamięć bo wersja 64GB to juz dostępne tylko bez LTE a slotu na microSD brak. Na pewno lepszy niż w tegorocznych modelach Redmi czy Redmi Note

Tapnięte z RN3Pro

Ewentualnie mi4c wersję 2/16GB można kupić poniżej u goldway'a za 112$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, sloniacz napisał:

 

Jeśli miałbym się kierować tylko filmami to w tej cenie chyba zostaje tylko poprzedni flagowiec mi4. Ma aparat f1.8 ze stabilizacją potrafi nagrywać w 4k i problemem może być tylko pamięć bo wersja 64GB to juz dostępne tylko bez LTE a slotu na microSD brak. Na pewno lepszy niż w tegorocznych modelach Redmi czy Redmi Note

 

Tapnięte z RN3Pro

Ewentualnie mi4c wersję 2/16GB można kupić poniżej u goldway'a za 112$

 

1 godzinę temu, PeepingTom napisał:

Wydaje mi się, że mi4c albo mi4. Seria Redmi w tym przypadku oczywiście odpada, ponieważ aparaty i kamery mają gorsze, a że głównie ma służyć do nagrywania wideo... ;)
Futerałów i innych bajerów do tych telefonów jest dużo, z resztą jak do każdego Xiaomi.

Dzięki Panowie za odpowiedzi, a gdzie (od jakiego sprzedawcy) na tą chwilę najlepiej kupić  mi4c ?

EDIT: O nie zauważyłem wszczesniej tej informacji odnośnie goldway. To jakiś najbardziej zaufany sprzedawca Xiaomi na tą chwilę?

Edytowane przez elminster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...