Skocz do zawartości
  • 0

Redmi note 3 pro. Gdzie kupić?


Derewald

Pytanie

Witam

Chciałbym kupić telefon Xiaomi redmi note 3 3/32, ale nie jestem pewien gdzie go kupić.

Chciałbym aby było w miarę tanio (do 850 zł). Nie zależy mi na szybkiej dostawie, ale byłoby fajnie gdybym nie musiał czekać dłużej niż 2 tygodnie :). Chciałem kupić telefon na xiaomi.com.pl tylko że ja czytałem ostatnio takie komentarze że mi się odechcialo.

Pomyślałem o goldwayu.

Czy ta oferta jest w porządku?

http://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-32GB-ROM-Metal-Body-Fingerprint-Mobile-Phone-Snapdragon-650/311331_32598227866.html?storeId=311331&spm=2114.8147860.0.73.t4BIoe

Zamierzam dopłacić do DHLa tylko nie bardzo wiem jak to wszystko się odbywa. Czy można płacić przy odbiorze? Jeśli nie to można przelewem czy trzeba paypalem? Co z Vatem?

Za wszystko wyszłoby mnie jakieś 700zl i 2 tygodnie dostawy. Usatysfakcjonowałobymnie to gdybym bły jeszcze pewien że nie będę miał później żadnych problemów.

Proszę o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wyczytalem że vat jest możliwy, ale nie widzę nigdzie metod płatności. Jeszcze interesuje mnie czy na paczce jest jej prawdziwa wartość czy jakaś zaniżona.

1 godzinę temu, rafalpolo napisał:

Zacznij od faq. Ty byś wysłał komuś paczkę na drugi koniec świata płatne przy odbiorze? Goldway to polecany sprzedawca.

z tapatalka

Dzięki za odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...