Skocz do zawartości

Instalacja aplikacji z pliku zip


Długi_Poul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowym, szczęśliwym jak na razie posiadaczem urządzenia Xiaomi, mianowicie Mi5 w wer. 128GB.

Bardzo przepraszam jeśli już o to ktoś pytał, ale nie znalazłem nigdzie odpowiedzi.

Mianowicie chodzi mi o to, że w dziale aktualizacje oprócz wersji MIUI są też udostępnione do instalacji aplikacje.

Są to pliki zip. Może mi ktoś szybko podpowiedzieć jak je zainstalować ?

W Explorerze nie mam takiej funkcji. Jedyne gdzie widzę instalację z pliku zip to w aktualizacjach w menu pod trzema kropkami.

Ale tam jest aktualizuj z pliku zip. Nie wiem czy ta opcją mogę zainstalowć każdą inną aplikację ?

Będę wdzięczny za wyrozumiałość, no i za podpowiedź oczywiście.

Obecnie mam MIUI w wer. 8 6.8.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to pliki w paczce instalacyjnej pod TWRP.  

Cytat

Bardzo przepraszam jeśli już o to ktoś pytał, ale nie znalazłem nigdzie odpowiedzi.

Pod każdą aktualizacją napisane jest jak byk.

 

Cytat

Dodatki MIUIPolska

Paczka dodatków MIUIPolska (blokada reklam w aplikacjach, klawiatura Xperia, Samouczek itp.) do opcjonalnej instalacji po każdej aktualizacji romu przez TWRP (Menu Install)*.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie kumam. Jakie (Menu Install). Wiem że wymagam dużo cierpliwości, ale proszę o wyrozumiałość :)

Jakoś nie mogę znaleźć "Menu Install", u mnie ewentualnie jest jak pisałem wyżej, Mam katalog Narzędzia, a w nim "Aktualizacje",

a tam pod rozwijanym meny z trzech kropek, "Zainstaluj aktualizację z pliku zip" czy to o to chodzi ? Bo myślałem że to tylko tyczy się pobranych aktualizacji wersji MIUI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to jest TWRP?

Tak możesz przez 

 "Zainstaluj aktualizację z pliku zip"

wrzucić te pliki.

Możesz również ściągnąć ze sklepu Play będzie bezpieczniej w Twojej sytuacji.

Ale jeśli nie jest Ci konieczne to do życia to daj sobie spokój. Jeśli wszystko Ci działa to nie grzeb w aktualizacjach, softach bo skończy się jak większość postów na forum z cyklu pomocy tel nie działa.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie bardzo wiem co to TWRP. Czytam to forum i komentarze na stronie, i po malutku kumam, Tylko okazuje się że nie mam MIUI Polska wgranego tylko GLOBAL.

NIe wiem czy to źle czy dobrze, Zrobiłem aktualizację z MIUI 7 do MIUI 8 6.8.11, po prostu wyskoczyło powiadomienie i zaryzykowałem. Zrobiła się i jest OK.

Ale faktycznie przed wykonaniem tej aktualizacji z 19.08.2016 chciałbym zrobić całkowity backup, że gdyby po aktualizacji coś nie działało albo nie podobało mi się to żeby przywrócić poprzednią wersję. Skierujesz mnie do jakiegoś poradnika, jak się zabezpieczyć ? Da się w ogóle tak zrobić, żeby z jednego backupu wszystko przywrócić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...