Skocz do zawartości

Etui


majdan12

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę poszukałem i znalazłem dwa ciekawe etui na Mi Max.

Wielka szkoda że na ten model nie produkują etui S-Line lub X-Line

 

http://www.aliexpress.com/store/product/Soft-silicone-case-For-Xiaomi-mi-Max-Thin-Frosted-360-Protective-back-cover-for-xiaomi-mi/1626358_32714721886.html

https://www.aliexpress.com/item/Luxury-phone-case-For-Xiaomi-Mi-Max-High-quality-silicone-hard-Protective-back-cover-cases-for/32692274871.html

 

Edytowane przez majdan12
Mniejsza cena za etui nr.1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem to etui: http://pl.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Mi-Max-Case-Cover-Ultrathin-Transparent-TPU-Soft-Cover-Phone-Case-For-Xiaomi-Mi/32679191928.html?spm=2114.010208.3.319.PmxymB&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_4_10057_10056_10055_10054_10059_10058_10017_10060_10061_10052_414_10062_10053_413_10050_10051,searchweb201603_3&btsid=d981be96-af33-4451-b5da-93a48cd72c9d

Leży idealnie, cieniutkie, przezroczyste i ma dokładnie przycięte otwory - nie jak Nillkin - wszystkie dużo większe niż potrzeba. No i cena 6 razy niższa. Przesyłka darmowa - dotarła do mnie równo w dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jarek384 napisał:

Ja kupiłem to etui: http://pl.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Mi-Max-Case-Cover-Ultrathin-Transparent-TPU-Soft-Cover-Phone-Case-For-Xiaomi-Mi/32679191928.html?spm=2114.010208.3.319.PmxymB&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_4_10057_10056_10055_10054_10059_10058_10017_10060_10061_10052_414_10062_10053_413_10050_10051,searchweb201603_3&btsid=d981be96-af33-4451-b5da-93a48cd72c9d

Leży idealnie, cieniutkie, przezroczyste i ma dokładnie przycięte otwory - nie jak Nillkin - wszystkie dużo większe niż potrzeba. No i cena 6 razy niższa. Przesyłka darmowa - dotarła do mnie równo w dwa tygodnie.

nie wiem jakiego nillkina ty widziałeś bo na moim telefonie jest idealny, na drugim aparacie tak samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Retro napisał:

Nigdy bym nie zapłacił tyle za etui silikonowe które żółknie jak każde inne.

Wczoraj wieczorem dollar poszedł w górę,jak tak dalej będzie to znowu będzie 4.1 zł dla Przelewy24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Retro napisał:

nie wiem jakiego nillkina ty widziałeś bo na moim telefonie jest idealny, na drugim aparacie tak samo. 

Bo pewnie nie widziałeś innych dużo lepiej dopasowanych - ale spoko - jeśli jesteś zadowolony ze swojego zakupu, to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bandz napisał:

Ja z przykrością muszę nie zgodzić się z opinia że to dobre etui,bo jest śliskie i z rąk może wysunąć się telefon jak i zjechać po stole.

prawie 30 zł na nie wydałem i poszło do szafki,miałem na Xiaomi Mi Note.

To etui to nawet trudno zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Levv napisał:

A ja polecam to:

etui-ochronne-ipaky-do-xiaomi-mi-max.jpg

>>>>> TU <<<<<

W tych etui lubił pękać sobie plastik.

PS.Nie jest to dobra cena za to etui,wolał bym przetrzymać na silikonowym etui gratisowym niż przepłacać.

 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Levv napisał:

A ja polecam to:

etui-ochronne-ipaky-do-xiaomi-mi-max.jpg

>>>>> TU <<<<<

Zamowione 2 sierpnia wiec poczekam jeszcze 3 tyg i bede mial to samo za 3,68 usd czyli za 14,57 pln , 20 zl zaoszczedzone

http://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Mi-Max-Case-Ucase-Hybrid-TPU-PC-Dual-Layer-Frame-Silicon-Protective-Back-Cover/32716154582.html?spm=2114.13010608.0.57.CNZhtz

Edytowane przez bandz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Redmi2 napisał:

A ja nie polecam zadnego.sili, case itp zabija to mi maxa :-) dla mnie wyglada to odpustowo i pogrubia tel. Nawet mi4 nosze bez i jest ok.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Tylny aparat i klapka baterii rysy będzie zbierać a to duży minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, majdan12 napisał:

W tych etui lubił pękać sobie plastik.

PS.Nie jest to dobra cena za to etui,wolał bym przetrzymać na silikonowym etui gratisowym niż przepłacać.

No to się przekonam na własne skórze.

14 godzin temu, bandz napisał:

Zamowione 2 sierpnia wiec poczekam jeszcze 3 tyg i bede mial to samo za 3,68 usd czyli za 14,57 pln , 20 zl zaoszczedzone

http://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Mi-Max-Case-Ucase-Hybrid-TPU-PC-Dual-Layer-Frame-Silicon-Protective-Back-Cover/32716154582.html?spm=2114.13010608.0.57.CNZhtz

No tak zawsze to oszczędność , tylko że ja już mam :-D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, VOytaZ napisał:

Ja kupiłem iPaky i jestem zadowolony. Kupowałem tutaj iPaky Original Brand Mi Max PC Frame Silicone Hybrid Back Cover Cellphone Case for Xiaomi Mi Max

http://s.aliexpress.com/7z6RNNNB

Wysłane z mojej Nokii 3210

Ciekawe kiedy ci plastik pęknie w w etui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Xanth

Ja nie miałem na myśli tego etui,że ono pęknie.

To twoje etui miałem na Mi Note i dla mnie jest za śliskie.

https://www.aliexpress.com/item/Luxury-phone-case-For-Xiaomi-Mi-Max-High-quality-silicone-hard-Protective-back-cover-cases-for/32692274871.html

Etui które kupiłem mogę polecić w 100% nie żałuje wydanych pieniędzy.

Mam wzór Black 01

 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wraz z zakupem MiMax wyposażyłem się w dwa oryginalne case od Xiaomi - Flip Cover bardzo dosłownie dostojny oraz tzw. silicon. Niestety ten ostatni podczas zakładania pękł tak więc już w kraju zamówiłem coś nowego. Wybór padł na "Ipaky Neo Hybrid" i powiem wszystkim tu zebranym, że gorąco polecam!
07214fa5fdbda332c0be839fe4bc86bb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majdan powiem Ci, że nie jest to moje pierwsze etui tego typu. Wcześniej miałem spigena dla Note 4... Zasada tych ramek jest prosta i chyba nie dotarła do Ciebie :-) To ona ma pęknąć w razie potrzeby i z amortyzować upadek słuchawki ... Coś jak szkło na wyświetlaczu. Mniej będę smutal jak pięknie mi ramka za 35 złotych (ta kupiona w kraju by mieć na już, zapasowa z Chin w trakcie zamawiania) niż ma mi porysować się/pęknąć słuchawka za półtorej tysiąca


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KLIFord napisał:

@majdan powiem Ci, że nie jest to moje pierwsze etui tego typu. Wcześniej miałem spigena dla Note 4... Zasada tych ramek jest prosta i chyba nie dotarła do Ciebie :-) To ona ma pęknąć w razie potrzeby i z amortyzować upadek słuchawki ... Coś jak szkło na wyświetlaczu. Mniej będę smutal jak pięknie mi ramka za 35 złotych (ta kupiona w kraju by mieć na już, zapasowa z Chin w trakcie zamawiania) niż ma mi porysować się/pęknąć słuchawka za półtorej tysiąca
 

 

Jak byś miał etui bez tych ramek plastikowych to po upadku byś nie musiał kupować nowego etui.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KLIFord napisał:

@majdan12 bo musiał bym kupować nowy telefon :-) Ma to swoje wady i zalety. Zaletą jest, że wytrzyma to więcej niż silicon a wadą, że na bank pęknie. Ale za to jak wygląda? Wybór zostawmy użytkownikom
 

 

Plastik zapewni większe bezpieczeństwo niż guma/silikon?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć,

zastanawiam się ostatnio nad zakupem Mi Max'a - trochę mam obawy przed wielkością, ale to inna bajka ;)

Zastanawiam się nad odpowiednim dla niego etui i mam na oku 3:

  1. Oryginalny flip cover - https://www.aliexpress.com/item/mi-max-case-original-ultra-thin-soft-silicone-back-cover-cases-for-xiaomi-mi-max/32696404393.html?spm=2114.30010308.3.23.JtzQVt&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10037,searchweb201603_1&btsid=54384878-2dbd-4690-9f0f-f7277ed17d3c
    Ktoś z Was ma ten cover? telefon przechodzi w stan uśpienia po zamknięciu?
  2. Nillkin flip cover - https://www.aliexpress.com/item/Original-Nillkin-For-Xiaomi-Max-6-44-Case-Hight-Quality-Luxury-Flip-Leather-Smart-Cover-For/32684105301.html?spm=2114.13010308.0.0.rcGv7Q
    Mam wrażenie, że jest trochę lepiej zrobiony, niż oryginalny i to okrągłe okienko jest atrakcyjne wizualnie. Ale z tego co widzę, to wymaga osobnej aplikacji dla oferowanych funkcji, czy to nie sprawia problemów i poprawnie usypia i wybudza telefon?
  3. Twardy gumowy case - https://www.aliexpress.com/item/Luxury-phone-case-For-Xiaomi-Mi-Max-High-quality-silicone-hard-Protective-back-cover-cases-for/32692274871.html?spm=2114.30010308.8.19.wDwDzL
    Ten jest przeze mnie sprawdzony, bo mam go na Redmi Note 2 i jest świetny. Jednak przy wielkości Mi Maxa mam wrażenie, że lepszy będzie ten z frontową okładką.

Myślałem też o 'pełnej klapce' ale większość to tzw PU Leather, więc tandeta, chyba, że ktoś wskaże prawdziwą skórę.

Bardzo dziękuję za wszelkie sugestie i wskazówki :)

Edytowane przez skrzek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drugie,  te z okraglym oknem. Fajny bajer. Wokol okna jest przezroczysta ramka, ktora zmienia kolor.  Etui mile w dotyku,  cos jak krotki plusz ale szybko sie rysuje. Aplikacja dziala bez zarzutu, przynajmniej u mnie(wiadomo, co telefon to inna historia). 

Po dwoch dniach uzywania stwierdzilem, ze klapka mnie irytuje i od tej pory korzystam z najtanszego silikonowego etui. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Boowkens napisał:

Mam drugie,  te z okraglym oknem. Fajny bajer. Wokol okna jest przezroczysta ramka, ktora zmienia kolor.  Etui mile w dotyku,  cos jak krotki plusz ale szybko sie rysuje. Aplikacja dziala bez zarzutu, przynajmniej u mnie(wiadomo, co telefon to inna historia). 

Po dwoch dniach uzywania stwierdzilem, ze klapka mnie irytuje i od tej pory korzystam z najtanszego silikonowego etui. 

Ja i bym na 5'' telefonie nie używał takiego etui,niewygodne one jest a zwłaszcza jak się ma PIN aktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezbarwne silikonowe etui nie wchodzi w grę, bo dla mnie ono nie spełnia, żadnej roli, a jeszcze jest śliskie :P

Tak jak pisałem - ten twardy gumowy case mam na obecnym Redmi Note 2 i jest bardzo dobry, ale mam wrażenie, że może nie być dobrym wyborem dla dość jednak dużego urządzenia. Do niedawna miałem Galaxy Tab S - 8.4' (jednak za duże na telefon było ;) i tam używałem podobnej okładki (flip cover bez okienka, z magnetycznym usypianiem) i sprawdzał się bardzo dobrze, dlatego bardziej skłaniam się ku temu rozwiązaniu.

@Boowkens czy ten flip cover Nikllin z okrągłym okienkiem jest dużo większy od telefonu i czy w okienku jest jakaś folia, czy jednak normalny otwór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skrzek od siebie polecam Futerał Ipaky. Gdzieś posty wcześniej wstawilem jego zdjecie i jestem mega zadowolony. Mam tez oryginalny Flip od Xiaomi i też jest świetny jak lubi ktoś takie tematy. Nagrałem nawet gdzies komuś filmik (chyba zbiorczy temat o MiMax) jak on działa. Niestety ale wieczorami klapka zaczyna przeszkadzać w użytkowaniu go w łóżku stąd zagościł u mnie Ipaky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...