Skocz do zawartości

Problem z up date softu


taba19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam stosując się do poradnika https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/  chciałem zainstalować nowy soft na komórce  i utknąłem na razie na pozycji 3

1. Instalacja china dev rom (opcjonalne)

  1. Na pulpicie znajdujemy aplikację Updater
  2. Naciskamy 3 kropki w prawym górnym rogu i wybieramy "Choose update package"
  3. Znajdujemy plik zip z romem dev
  4. UWAGA: instalacja romu dev usunie dane z pamięci telefonu (factory reset)

 

jak klikam na zip z romem to moja komórka wywala komunikat "Couldyn't verify update package"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko czyli wychodzi na to ze muszę ściągnąć inny plik oraz program MI Flash tylko teraz mam pytanie jeśli mam wersje systemu win 10 x64 to czy występuje ten mi flash w wersji dostosowanej do niego ?? czyli 64 bi?? a i w takim razie skąd ściągnąć soft pod ten program bo  domyślam się ze ten co jest w poradniku to już się nie zastosuje go

a może dlatego nie poszło ze nie odblokowałem najpierw boot loadera ?? czy po instalacji tego mam odblokować boot lader?? szczerze jestem troszkę spanikowany bo już jak wiece raz ucegliłem telefon i teraz zachowuje się jak saper na polu minowym wole się o wszystko 5 razy dopytać

Edytowane przez taba19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw słownictwo! Przekleństw nie używamy.

 

Softy do mi flash masz tutaj

http://en.miui.com/a-234.html

Czy występuje problem na win 10 nie wiem, spróbuj i daj znać.

Nie wiem gdzie masz napisane, żeby najpierw odblokować bootloader a potem wgrywać china dev...

Jest to proste a komplikujesz...

1. Ściągasz soft china dev pod mi flash (link wyżej)

2. Wgrywasz mi flash-em

3. Odblokowujesz bootloader

4. Wgrywasz TWRP

5. Instalujesz miuipolska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak robię i już poprawiłem jak coś jeszcze wyskoczy to tu będę pisał

Uściślając ściągam to tak ?? Redmi Note 3 Qualcomm Latest China Developer Version Fastboot File Download

Dziękuje za wyrozumiałość

Dla scisłosci faktycznie jest MI flash pod Win 64  czyli trzeba odpowiednia wersje mieć

Edytowane przez taba19
Jest mi flash x64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dopnę się do tego tematu aby nie tworzyć niepotrzebnie następnych

zakupiłem ostantio Redmi 3, z jakimś romem dziwnym. 

Chciałem właśnie wgrać ROM china dev z telefonu - nie mogę, więc ściągnąłem dla MiFlash wersję, ale dalej pojawia się "remote devices is locked, cannot flash"

Posiadam możliwość odblokowania bootloadera - ale nie mogę tego zrobić bo zawiesza się na 50% i wywala "cannot verify, current account is diffrent" , i nie działa porada w poscie o odblokowaniu o zainstalowaniu VPNa, dalej to samo.

Teraz mam taką wersję MIUI na telefonie MIUI 77. (stabilna), 77.1.1.0.

Proszę o poradę.

Edytowane przez Foxikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...