Skocz do zawartości

Gdy system idzie się walić


chinczyk12

Rekomendowane odpowiedzi

Alo alo jeśli twój system w telefonie szałomi odmawia posłuszeństwa wywala ci komunikaty o błędach sam się wyłącza lub totalnie leży czas na format

Po rozładowaniu fona do zera włączamy go i....... Com.Android.phone is dead mówię okej anuluj,i nagle komunikat za komunikatem nie idzie nic zrobić w systemie d**a blada,siadam i wale głową w cegłę i rozkminiam co tu począć z pomocą przychodzi mi wujek twrp(vol+ i Power trzymać równocześnie gdy telefon wyłączony) klikamy polish language i decyduje się na czystkę telefonu(system pliki itp.) wkładam kartę microSD do pc wkładam najnowszy ROM od miui polska do redmi note 2 i instaluje przez twrp działa i jeszcze w nagrodę że na początku gdy dostałem telefon z ch***wym ROM'em zainstalowałem ROM od miui polska i twrp obyło się bez szukania w łodzi serwisu gdzie chyba nie ma wsparcia dla Chińczyków oraz zainstalował się SuperSu czyli aplikacja z root'em czyli super użytkownikiem nie rozkmińiłem co mam z tym począć ale telefon zmartwychwstał jak Jezus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...