Skocz do zawartości

Redmi Note + MiRecovery + Nie działający telefon


Pigmej

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyliłem się i na starej wersji MIUI (chyba v6 juz) wgrałem tą najnowszą co jest dostępna na Pobierz MIUI.

Poleciało do 99% i padło, próbowałem wgrać jakieś stare v6 (nazwa update.zip), ale nie widzi tego na karcie (nie ma na niej nic prócz tego) i nie daje rady (bo pewnie musi być na tej systemowej, na którą nie mam jak wrzucić).

Ogólnie telefon nie wstaje, jedyne co da się odpalić to właśnie MiRecovery (2.0.1 czy jakoś tak). Szukałem sposobów na uratowanie telefonu, ale jest tyle różnych tych wątków + często jak jest TWRP / lub działający telefon + czasami jakaś procedura akurat nie jest na ten telefon i szczerze to się pogubiłem co powinienem zrobić.

I jeszcze jeden problem Windows 10 tylko pod ręką.

Czy ktoś może wskazać jakiś sposób, żeby wyratować telefon + potem zainstalować do najnowszej wersji?

PS. Na danych mi nie zależy, może być full reset.

Edytowane przez Pigmej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie przeczytałeś, że do wgrania kilku ostatnich wersji potrzeba zwiększenia partycji systemowej. Ewentualnie można zrobić tak jak ja bratu, czyli usunięcie klawiatury Google i fabrycznej przeglądarki neta.

Wystarczy Ci tylko wgrać TWRP i przez niego stare MIUI + full wipe. Ewentualnie jak chcesz nowe to trzeba pokombinować do pierwszego sposobu lub zrobić tak jak ja (wtedy nie tracisz danych). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...