Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

Otóż siostra mojej dziewczyny posiada Xiaomi MI4 od jakichś 2 miesięcy. Sam jej poleciłem kupić ten telefon, ponieważ ma bardzo fajną specyfikację i jest w miarę tani. Dzisiaj do mnie napisała, że ma problem z przyciskami "wróć" oraz "menu". Po prostu jej nie działają. Kazałem jej zrobić test urządzenia i wyszedł jej błąd przy przyciskach sprzętowych. W załączniku przesyłam wynik testu.

Czy jest to wina oprogramowania czy może uszkodzenia fizycznego? Pytałem jej, czy może jej telefon nie upadł, ale twierdziła, że w żadnym przypadku.

Proszę o poradę! 

Pozdrawiam

blad.png

Opublikowano

Czyli jak mam rozumieć, to od nowa wgrać rom? Jeśli tak to gwarancji nie straci? I jaki rom trzeba wgrać na mi4?

Dziękuje za odpowiedź! 

Opublikowano
9 minut temu, Frejkju napisał:

Czyli jak mam rozumieć, to od nowa wgrać rom? Jeśli tak to gwarancji nie straci? I jaki rom trzeba wgrać na mi4?

Dziękuje za odpowiedź! 

Na forum masz poradnik do MiFlasha, sam Flash zajmuje... hmm. 2min? Tutaj masz rom fastboot:  http://bigota.d.miui.com/6.1.15/cancro_images_6.1.15_20160107.0000.12_6.0_cn_c66ce66a5d.tgz

Stary, ale ja sobie na tym postawiłem system na czysto, wiec powinno banglać, po instalacji tego (przez MiFlash!) instalujesz xiaomi.eu.

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...