Skocz do zawartości

Trzaski z głośnika ,gwarancja.


Silut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z mi4 . Podczas postoju na stacji w czasie drogi na koncert z głośnika zaczął wydobywać się trzask / skrzeczenie , podczas odtwarzania też , przy odblokowaniu i naciśnięciu na aplikację dźwięk się powtarza około 2 sekund . Po 2 dniach ustało prawie całkiem ale dziś jest to samo bardzo głośny zgrzyt niezależnie od ustawionej głośności . Telefon zakupilem 20 sierpnia rok temu na xfs jednak nie posiadam paragonu tylko pudełko, paragon niestety spłonął podczas pozaru wraz z innymi dokumentami. Czy w takiej sytuacji mam szanse na gwarancję ? Czy ktoś się spotkał z takim problemem ? Do wymiany głośnik czy jakaś grubsza sprawa ? Robiłem wipe ale nic nie dało myślałem że coś z oprogramowaniem.Telefon nigdy nie spadł , podczas wystąpienia problemu byl w uchwycie przyklejony do szyby . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym rachunkiem nie wiedziałem ,wydawało mi się że był , wszystkie mam w jednym miejscu a jak pisałem wyżej poszły z dymem . Nic to nie pomogło ani Viper ani miflash . A xfs nie odpisują jak dokonać naprawy gwarancyjnej . Czy można prosić o taką informację .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...