Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zauważyłem że algorytm odszumiania zdjęć jest trochę za mocny na czym cierpi szczegółowość, szczególnie drugiego planu, czy znacie może aplikację aparatu, która potrafiłaby robić na RN2 zdjęcia RAW? Znalazłem aplikację działającą na MI3 i MI4, czy jest jakaś dla RN2?

Opublikowano

dziękuję za sugestię, zainstalowałem ale w RAWach zdjęć nie robi, nawet jak przestawię mu żeby robił w formacie DNG to cały czas robi JPG

Opublikowano

Na której wersji MIUI i FreedCam ?

Czy musiałeś coś ustawiać w parametrach aplikacji?

Ja mam najnowsze MIUI 8 i FreedCam 3.3.132 i mam wrażenie że ignoruje moje ustawienia co do formatu pliku.

Opublikowano

faktycznie, nie miałem niczego co by te pliki otwierało więc się nie pokazywały na liście zdjęć czy obrazków, musiałem spojrzeć total commanderem i faktycznie znalazłem, dzięki.

Co polecasz do "wywoływania" RAWów? Widzę że kiedyś  DxO OpticsPro był w promocji za darmo ale teraz już raczej nie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...