Skocz do zawartości

Niedziałający przycisk home/power


LAdocet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chwilę temu zauważyłem, że w moim Redmi Note 3 nie działa przycisk home/power, którym włącza się telefon czy też ekran. Gdyby nie przycisk linii papilarnych nie mógłbym go odblokować. Zablokować ekranu też nie mam jak, muszę to zrobić przez pasek ustawień.

Jakiś pomysł co z tym zrobić? Dzisiaj rano jeszcze wszystko działało i nie było problemu. Telefon mam od końca kwietnia i wszystko było do tej pory ok. Zostało odesłać go na gwarancję? Kupiłem w xiaomiforsale.

Z góry dzięki.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edit: dodam jeszcze, że ten przycisk chodzi dosyć ciężko, ale wcześniej też tak czasami było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
6 godzin temu, energotop napisał:

Super forum. Super pomoc. żal.pl

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Żal to mi jest ciebie bo masz uszkodzony telefon.

Tu masz rozwiązanie, żebyś nie mówił ze nikt ci nie pomógł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, energotop napisał:

I jesteście w błędzie niestety. Okazało się że problem nie leżał po stronie przycisków. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Jak podajesz minimum informacji to skąd mamy wiedzieć na pewno w czym rzecz? Myślisz, że umiemy wróżyć z fusów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, energotop napisał:

Super forum. Super pomoc. żal.pl

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Jesteś jednym z kilku lub kilkunastu tysięcy użytkowników Forum. Każdy ma jakiś problem, pytanie. To forum nie jest poświęcone jedynie Tobie, więc może nieco mniej... egocentryzmu.

Jeśli nikt nie odpowiedział, to najwidoczniej nie ma osoby znającej odpowiedź czy potrafiącej rozwiązać problem. Tym bardziej, że nie podałeś żadnych informacji - od kiedy, czy wcześniej stało się z telefonem coś nieoczekiwanego, a co najważniejsze, jaką masz wersję systemu..

Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.07.2016 o 08:05, energotop napisał:

I jesteście w błędzie niestety. Okazało się że problem nie leżał po stronie przycisków. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Prośba do Ciebie. Co było przyczyna takiej usterki? Zakupiłem koledze telefon i po 3tyg. padł przycisk power oraz vol+. Pomożesz? Proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 2.07.2016 o 14:37, energotop napisał:

Witam. Mam podobny problem. Dodatkowo padł mi przycisk Vol+. Czy jest możliwość uruchomienia/wylaczenia telefonu innego niż przez ww. przycisk?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

U mnie ten sam problem. Nie wiem, jak sobie poradzić. 

Dnia 11.07.2016 o 16:23, energotop napisał:

U mnie przyczyną była jakaś "zawiecha" systemu. Długie przytrzymanie Power spowodowało restart fona (czyli fizycznie działał)i wszystko wróciło do normy. Problem wystąpił na sofcie 6.6.30

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Pomogło! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...