Skocz do zawartości

MI-2S i kiepska jakości rozmów przy trzymaniu ramieniem


ufo

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie mam zadnego z wyzej wymienionych problemow (Orange 2G), ja slysze elegancko, na mnie tez nie narzekaja nawet jak wieje dosyc silny wiatr ew. jak cicho mowie to bywa ze nie jestem zrozumiany ;p chociaz... co do "ale i tak ludzie slyszą mnie jako robota" sluchajac nagran mam wrazenie ze mam strasznie glupi i taki niemrawy glos ;P

mysle ze najlepszym pomyslem bylo by na probe zainstalowania np cyanogenmoda zeby na 100% byc pewnym czy to nie wina hardware'u

 

edit

jesli sie az tak czepiac,  bardzo sporadycznie bywa tak ze jesli do kogos dzwonie nie slysze nic... cisza az nagle nie wiem teraz czy tel zawibruje, czy jakis dzwiek wyda ale rozmowa zostaje nawiazana, sekundy leca ale ani ja nie slysze ani mnie nie slysza. Nauczony juz odrazu sie rozlaczam i dzwonie jeszcze raz i zazwyczaj jest ok, nie wiem czy to wina tel czy operator nawala... troche tak jak by system "zapomnial" uruchomic mikrofonu i glosniczka

 

aha, wiem ;p po prostu jak nic nie slysze to patrze na tel czy polaczenie jest nawiazywane, mija chwila i rozmowa zostaje odebrania przez druga osobe a tel w dalszym ciagu milczy

Edytowane przez Ari93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

mysle ze najlepszym pomyslem bylo by na probe zainstalowania np cyanogenmoda zeby na 100% byc pewnym czy to nie wina hardware'u"

 

Jeśli ktoś byłby tak miły i szybko wrzucił inny soft i sprawdził będę mu wdzięczny!Prosiłbym o odpowiedź do jutra wieczora bo w razie czego odeślę telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z tego telefonu przez 4 miesiące. Nie miałem żadnego problemu z jakością dźwięku. Przed sprzedażą przywróciłem ustawienia fabryczne, wyczyściłem pamięć wewnetrzną i wgrałem ROM 4.5.2. Teraz podczas dzwonienia słychać trzaski i szum w trakcie rozmowy. Może to będzie jakaś wskazówka gdzie można szukać błędu? Może ktoś wpadnie na pomysł co może być nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytałem na zagranicznym forum... Jedna osoba pomogła w 100% okazało się ze obudowa ma za małe dziurki od mikrofonu trzeba je powiększyć i wszystko jest ok. Najlepiej sprawdzić dzwoniąc do kogoś przy zdjetej obudowie i zobaczyć czy jest poprawa jeśli tak tzn ze dziurki trzeba powiększyć

Wysłane z mojego MI 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...