Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

Jestem nowy :)

Przetrzepałem forum i już coś wiem o serii Mi. Przynajmniej tyle, że chcę spróbować... Wybór padł na Mi5 Pro, ale ciągle go nie ma, do tego cena na początku jego rynkowej drogi jest zbyt wysoka.  Mam jednak ciągle kilka bardzo konkretnych pytań, bez odpowiedzi na które na pewno się nie zdecyduje.

...i tutaj prośba do Was :) Stoję przed dylematem Mi4C Prime czy Mi5 3/32GB.

1. Czy Mi4 ma podgumowane plecki tak jak np. Nexus5? Czy to zależy od koloru? Pytam dlatego, bo przy Nexusach5 jest tak, że podgumowane są tylko czarne. Białe i czerwone to śliski plastik.

2. Mi4C Prime można już kupić za 1050 zł z FV23%, a Mi5 za 1800 zł z FV23%. Jak oceniacie spadek wartości do końca roku? Chcę kupić telefon do czasu, aż pojawi się Mi5Pro.

 

Oprócz tego co napisałem liczę jeszcze na Wasze praktyczne wskazówki i przemyślenia ;)

Dzięki!

 

Zen

Opublikowano

Posiadam Mi4c w wersji czarnej. Telefon nawet nie próbuje być śliski, dobrze leży w dłoni, nie używam etui.

Pozdr

Wysłane z mojego Mi-4c

Opublikowano

Hmm... :shock:

...czyli są różne wersje w zależności od tego jakie plecki wrzucili na produkcję (?)
Majster Pirzu (czy jakoś tak) w recenzji mówił, ze jego czarne Mi4C ma podgumowany tył...

Dzięki chłopaki!

 

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...