Skocz do zawartości

problem z twrp


Doriath

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zaczęło się, gdy chciałem sobie zainstalować CM12.1. Pierwsza standardowa próba przez TWRP po full wipe zakończyła się niepowodzeniem. Następnie chciałem przywrócić backup z miui - też nie mogłem. Instalacja najnowszego miui także zakończyła się niepowodzeniem. Dostawałem komunikat "Skipping MD5: no MD5 file found; script succeeded: result was [/system]; Updating partition details... : ...done" Udało mnie się zainstalować dopiero rom lessismore i CM od fastandexplosive ale zaden z tych systemów mi nie odpowiada... Na sam koniec zmieniłem przez fastboot TWRP z 3.0 na 2870, ale niestety nic to nie dało, no i teraz stoję w miejscu... Nie mogę, ani zainstalować miui, ani wrócić do najnoweszego twrp... 

Ktoś wesprze dobrą radą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź!

Redmi Note 2, jak w podpisie. Zampomnialem, ze przez telefon się nie wyświetla :)

Czytam instrukcję

i widzę, że

"WARUNKIEM skorzystania z MiFlash jest telefon z możliwością przejścia do trybu fastboot."

a ja mogę wejść tylko do TWRP. Jak więc mam to zrobić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, rzeczywiście. Odpalałem przez vol+ i power, dzieki!

 

W poradniku czytam, że są dwie metody. Ta pierwsza, przez MiPCSuite wydaje się łatwiejsza. Tylko nie wiem, którą opcję wybrac w tym programie.

Którą metode polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dokładnie według Twoich wskazówek i dostałem komunikat w MI-Recovery: Install update.zip failed! update.zip signature verification failed!

Wgrałem TWRP przez flashify - działa. Ale ciągle nie mogę zainstalować przez to TWRP miui polska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...