Skocz do zawartości

Mi4 po aktualizacji do 6.5.12 "ześwirował"


kyniokynio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mój Mi4 po przejściu na 6.5.12 - zgodnie z instrukcją dołączoną do aktualizacji zwariował.

Jakieś 24 h po aktualizacji wszystko działało chodź zauważyłem bardzo szybkie wyczerpanie baterii.

Następnie wczoraj telefon zaczął się samoczynnie restartować. Problem dodatkowy w tym że restartuje się pojawia się ekran z logiem MI i po chwile ponowny restart. Udało mi się dostać do TWRP i wrzuciłem ponowną instalację aktualizacji. Zadziałało ale dziś znowu to samo - aktualnie telefon się non stop restartuje i już do TWRP nie można się dostać. Chciałbym to chociażby na godzinę odpalić żeby kopię zapasową zrobić i wtedy może Miflash.

Potrafi ktoś pomóc?

 

Będę wdzięczny!

Pozdrawiam

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kyniokynio napisał:

Co bardziej prawdopodobne? Z baterią sobie sam poradzę ale jak to nie to to tylko strata czasu...

Oba tak samo prawdopodobne, ale ja bym obstawiał płytę, ze względu na ilość podobnych przypadków... Najprościej będzie serwisować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się odpalić system pod ładowarką - musiałem wcześniej zrobić ponowną aktualizację przez twrp (nie wiem dlaczego ale bez tego nie udało się). Robię teraz szybką kopię zapas wszystkiego.

Myślę teraz o tej baterii..

 

Zaktualizowałem MIUI i jest wszystko ok poza .... GPS przestał działać. Próbowałem tego Tutoriala z forum ale nie pomógł.

Potrzebna pomoc ponieważ b.często używam tel do navi w samochodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...