Skocz do zawartości

5.11.5 i mipilot


stefan1818

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, już od prawie dwóch tygodni rozpracowuję rom 5.11.5 i jestem pod wrażeniem. SOT na poziomie 5-6 h, praktycznie wszystkie funkcje już przetestowałem i znalazłem tylko dwa bugi. Pierwszy to czujnik położenie przestaje obracać ekran (na szczęście wystarczy włączyć jakikolwiek test czujników i sytuacja wraca do normy - nie jest to uciążliwe) Jest natomiast coś co mnie denerwuje. Chodzi o mipilota. Kiedy wybieram aplikację pobiera mi rodzaje urządzeń, które może obsługiwać. Jak kliknę na mitv albo mibox to dostaję jakieś chińskie krzaki oraz możliwość konfiguracji natomiast wszystko inne np. tv, ac itp wyświetla się pusta karta :( już próbowałem rożnych sztuczek, w tym zmiany języka na angielski, zmieniałem uprawnienia, czyściłem dane aplikacji i nic :( na forum nie znalazłem rozwiązania. Działa ten mi pilot na 5.11.5 czy to może jakiś znany bug?

get_thumbnail?sig=lOKFbSWGXmhE65le1zctDiget_thumbnail?sig=qy24F9Q4ovyuDbFzPzxZxpget_thumbnail?sig=lqbCfjbKlnLDhKxZYRM5Ss

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście potwierdzam ten sam problem na 5.11.12. Też nie wyszukuje mi producentów. Probowalem wyciągać z innych romów ta aplikacje i instalować - bez skutku. Osobiście nie korzystam z tego, dlatego mi to nie przeszkadza. Jeśli poza tymi problemami jesteś z romu zadowolony - to ściągnij zewnętrzna apke do TV ze Sklepu Play i korzystaj. :)

Napisane z Xiaomi Mi4 3GB RAM 16GB LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie starą wersję. Ja wyciągnąłem apk z ostatniej wersji miui na kit kat i aplikacja wygląda inaczej ale co najważniejsze - działa. A miałem dokładnie taki sam problem jak wy.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, stefan1818 napisał:

Może głupie pytanie, ale co dają te dodatki bo ja przy instalacji romu nie dodawałem ich. Czy jest sens instalować oprócz tego mipilot (w moim przypadku) bo opaski nie mam ;/

Masz 5.11.5 tak? Jeżeli tak, to dodatki już masz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schreder, a mógłbyś wrzucić ja na jakiś hosting i zarzucić tutaj link do niej? Bo o jaką wersję Ci chodzi? Tę, która łączy partycje?

Napisane z Xiaomi Mi4 3GB RAM 16GB LTE

Pobierz archiwalna wersję miui na kit kacie i wyciągnij sobie aplikacje bo już usunąłem plik.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...