Skocz do zawartości
  • 0

Mi band 1 vs Mi band 1s - budzenie


skoczek135

Pytanie

Cześć wszystkim :) 

Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad zakupem opaski inteligentnej :) 

Otóż mam problem rano z wstawaniem. Używam sleep as android I niestety przestała na mnie działać. Budzę się mocno zmęczony i zazwyczaj wyłączam budzik i zasypiam dalej. Teraz jeszcze to nie jest problem, bo prace organizuje pod siebie, ale niestety za 2 miesiące mam już ustalony grafik i nie chciałbym zaspać do niej :) 

A więc potrzebuje opaski,która rzeczywiście dobrze analizuje sen i jeszcze lepiej budzi :) 

Reszta moich wymagań nie jest jakoś wygórowana. Jedynie nie chciałbym, żeby opaskę ładować codziennie. Co tydzień to takie minimum :) 

Zastanawiałem się nad mi band lecz w sumie nie wiem jakie są różnice między 1 i 1s. Wiem jedynie, że 1s ma pulsometr co mogłoby mi się przydać na siłowni. Ale jak ten pulsometr wpływa na baterie? Pierwsza wersja trzymała 30 dni, a 1s? Ponadto czy mi band jest w stanie mnie obudzić? :) 

Czy to budzenie opaską jest na tyle skuteczne, że jest w stanie obudzić osobę, która ma problemy z porannym wstawaniem?


Dzięki za pomoc i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Czasami sobie coś pobiegam, no i do tego 3 razy w tygodniu chodzę na siłownie :) Więc użyć też od czasu do czasu użyje, ale bez nich również przeżyję.

no i nie wiem czy ten pulsometr nie wpływa na jakość budzenia, bo niby jest taka opcja, ale nie wiem czy działa.

Edytowane przez skoczek135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem Mi Band 1 aktualnie posiadam Mi Band 1s.

Ten pulsometr to zbędny bajer, niestety nie jest to pulsometr nadający się do biegania czy jazdy na rowerze (chyba że ktoś robi interwały z postojami po 1 min). Wg aplikacji trzeba być chwilę nieruchomo aby zmierzyć tętno. Nie mierzy go ciągle np podczas treningu. 1S mam  od 10 dni. 10 dni użytkowania i rozładowane 24% baterii. Zostanie więc na około 40 dni. Reszta funkcji, bez zmian działają tak samo.

Edytowane przez lukasz_mi
aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...