Skocz do zawartości

Demolka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, około miesiąca temu zakupiłem telefon Xiaomi Mi4 sprawdziłem czy jest oryginalny, wgrałem MIUI 6.3.17 (Polskie). Wszystko działa jak należy ale od osób do których dzwonię słyszałem, że podobno jest u mnie słyszałne echo. W opcjach dźwięku sprawdziłem czy mam ustawione redukcję szumów na obydwa mikrofony, okazało się, że mam i nie mogę zmienić na redukcję szumów na jednym mikrofonie. Nie wiem gdzie leży problem, zna ktoś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Modexo napisał:

Ja aby uciec od problemu wróciłem do 5.12.17. Też nie jest idealnie ale lepiej. Swoją drogą to dziwne, co tydzień aktualizacje a nie naprawiają podstawowej funkcji telefonu 

MI 4 Lte

Bo problem jest losowy i występuje tylko u ułamka osób. 

@Demolka Jedyny sposób naprawy tego teraz, to cofnięcie się do 5.12.17 na androidzie 4.4... Przynajmniej do czasu, aż Xiaomi to ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w moim Mi4 z romem 6.4.7. miuipolska również występuje ten sam problem. Rozmówcy zgłaszają, że mój głos jest jakby oddalony, komputerowo przetworzony, nieczysty. W ustawieniach domyślnie włączona jest redukcja szumów na dwóch mikrofonach, zmiana na jeden mikrofon i wyjście z menu skutkuje powrotem do poprzedniego ustawienia. Próba zasłonięcia palcem tylnego mikrofonu (przy kamerze) skutkuje jeszcze większym pogorszeniem (wyciszenie i oddalenie dźwięku). Dodam, że rozmawiając przez aplikację WhatsApp jakość rozmów jest nieporównywalnie lepsza więc nie jest to wina sprzętu. 

Na drugim Mi4 z romem global stable 7.1.2.0(KXDMICK) na Androidzie 4.4.4 problem nie występuje, możliwa jest zmiana ustawień redukcji szumów 1 Mic/2 Mic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...