Skocz do zawartości

Powiadomienia miui - niechciana ikonka (jak wyłączyć?)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość jadzia.p
Opublikowano (edytowane)

Witajcie,

mam problem z niechcianą ikonką na belce w moim miui. Po włączeniu pokazywania ikon powiadomień, za każdym razem jak odblokuję ekran mam ikonkę, której chciałabym się pozbyć. Wygląda ona jak ikonka od panelu sterowania, ale po wyłączeniu w opcjach pokazywania ikonki panelu sterowania na belce nic się nie zmienia.

Co trzeba przestawić w systemie aby ikonka zniknęła?

 

Pozdrawiam,

j.

Untitled.png

Edytowane przez jadzia.p
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...