Gość jadzia.p Opublikowano 27 Marca 2016 Opublikowano 27 Marca 2016 (edytowane) Witajcie, mam problem z niechcianą ikonką na belce w moim miui. Po włączeniu pokazywania ikon powiadomień, za każdym razem jak odblokuję ekran mam ikonkę, której chciałabym się pozbyć. Wygląda ona jak ikonka od panelu sterowania, ale po wyłączeniu w opcjach pokazywania ikonki panelu sterowania na belce nic się nie zmienia. Co trzeba przestawić w systemie aby ikonka zniknęła? Pozdrawiam, j. Edytowane 27 Marca 2016 przez jadzia.p
Nezumi Opublikowano 27 Marca 2016 Opublikowano 27 Marca 2016 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi