Skocz do zawartości

Jacqplacq

Użytkownicy
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Jacqplacq

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. Nie mówię że to nie jest powiązane z orange , bo wszystkie znaki na to wskazują ... Szukam rozwiązania , ot co .
  2. Na razie nie mam zamiaru się ciąć.. , tylko jak znajduję problem to staram się go rozwiązać , pewnie zaistauje apkę co na minutę nad ranem włącza tryb samolotowy i zapomnę o sprawie... Ale i tak uważam że tak być nie powinno
  3. To rzeczywiście działa , ale rozwiązaniem jest w pewnym sensie połowicznym , no chyba że ustawię jakoś zaplanowane wejście w tryb samolotowy , codziennie o stałej porze . Wtedy przestanę o tym myśleć..
  4. Profile zasilania są wyłączone.
  5. Witam. Posiadam Xiaomi Mi4c , aktualizuję dość często MIUI Polska i za nic w świecie nie mogę sobie poradzić z jedną sprawą ... Codziennie rano muszę restartować urządzenie by móc korzystac z internetu mobilnego w orange , nic wieczorem nie wyłączam i nie zmieniam , w ustawieniach nadal mam wszystko włączone i nie działa mobilny przesył danych , przeszukałem wszystkie ustawienia i nie znalazłem rozwiązania . Nie widzę też tu na forum podobnego tematu, Jakieś pomysły ... ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...