Jump to content

tramway

Użytkownicy
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MI4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tramway's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Sprawdziłem właśnie pięć różnych kabli USB, w żadnym przypadku nie udało się połączyć. Mój problem jest analogiczny do tego tutaj (http://en.miui.com/thread-118626-1-1.html) czy tutaj (http://forum.xda-developers.com/mi-4/help/mi4-charging-t3125416). Nigdzie jednak nie mogę znaleźć rozwiązania problemu.
 2. używam różnych ładowarek (od różnych posiadanych w przeszłości telefonów) oraz różnych kabli. Na pewno nie w kablach tkwi problem. update: na tę chwilę komputer nie widzi telefonu po podłączeniu kablem USB
 3. Witam, od kilkunastu dni mam problem z ładowaniem MI4 (LTE) - telefon nie chce się ładować. To znaczy czasami się ładuje, ale coraz częściej nie. Wygląda to tak, że podłączam kabel ładowarki do telefonu, czasem usłyszę piknięcie, ale ładować telefon się nie zaczyna (ani nie zapala się dioda). Myślałem, że to problem z wyjściem micro usb, ale po przywróceniu ustawień fabrycznych (tak mi doradził support XOS, gdzie kupiłem telefon) problem na chwilę zniknął. Ale pojawił się znowu i na tę chwilę z większością posiadanych przeze mnie ładowarek MI4 nie współpracuje. Ktoś coś? Dodam, że mój przypadek nie jest jednostkowy bo Google na hasło "mi4 does not charge" wyrzuca trochę linków, ale nie znalazłem nic co by rozwiązało mój problem. Aha, nie używam oryginalnej ładowarki otrzymanej z telefonem, bo gdzieś mi sie zapodziała;-) nie mogę zatem na tę chwilę sprawdzić czy problem dotyczy również oryginalnej ładowarki Xiaomi.
×
×
 • Create New...