Skocz do zawartości

maximal

Użytkownicy
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maximal

  1. Ta odpowiedź trochę mnie zmartwiła :/ teraz nie wiem czy próbować zakupu z innego źródła, czy odpuścić sobie Xiaomi
  2. 4 romy jakie testowałem 5.11.12 , HM2014811_5.9.24_v7-4.4, xiaomi.eu_multi_HM2014811_V7.0.9.0.KHJCNCI_v7-4.4 oraz xiaomi.eu_multi_HM2014811_V7.0.11.0.KHJCNCI_v7-4.4
  3. Snapa to tam pal licho, ale często kręcę filmy aplikacją aparatu ktoś z wersją 2GB może się wypowiedzieć? może to jakaś kara za zbyt wydajny telefon ?
  4. Witam! Ostatnio stałem się posiadaczem Redmi 2 Prime (wersja 11) Mam 2 problemy: 1. Podczas nagrywania filmów (aplikacja Aparat, Snapchat lub Instagram) dźwięk jest przesterowany. Objawia się to tym, że w cichym otoczeniu dźwięk jest nagrywany ok, ale już np. w pokoju, w którym gra muzyka z głośników na nagraniu słychać tylko okropne charczenie. 2. Przednia kamera przyciemnia się podczas kręcenia filmów. Najbardziej jest to widoczne w aplikacji Snapchat. 1 sekunda filmu jest bardzo jasna, kolejne bardzo ciemnie. Dodam, że jest to już 2 telefon od jednego sprzedawcy (pierwszy został wymieniony) który posiada te wady. Występują one nawet na wersjach stable MIUI. Czy są to wady ogólne tego modelu telefonu i macie podobnie i powinienem odpuścić sobie ten model telefonu, czy akurat mi trafiły się jakieś felerne egzemplarze ?
  5. 3 romy jakie testowałem 5.11.12 , HM2014811_5.9.24_v7-4.4 oraz xiaomi.eu_multi_HM2014811_V7.0.9.0.KHJCNCI_v7-4.4
  6. Witam! Mam następujący problem- podczas nagrywania filmów (aplikacja wideo, Snapchat, Instagram) lub dyktafonem dźwięk jest przesterowany i słychać trzaski. Podczas rozmów wszystko jest ok, problem występuje na MIUI v7, na v6 jest lepiej, ale mikrofon też jest zbyt czuły. Czy da się coś z tym zrobić, czy powinienem oddać telefon na gwarancji ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...