Skocz do zawartości

Marcin Janus

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin Janus

  1. Witam jak w temacie nie mogę wejść w zakładkę tapeta i personalizacja oraz motywy z poziomu ustawień. Po kliknięciu w te kafelki nic się nie dzieje. Natomiast w poziomu pulpitu kiedy " szczypne" ekran po lewej stronie można także wejść w te ustawienia ale kiedy klikam ekran jakby się odświeża i nic poza tym się nie dzieje ktoś coś pomoże ?? ??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...