Witam, po zainstalowaniu ROMu xiaomi.eu_multi_XM12_V14.0.4.0.TLCCNXM_v14-13 w Xiaomi 12 {CUPID) sprawidziłem czy w galerii po kliknięciu ... w prawym gornym rogu jest do wyboru mapa bo często muszę wracać do zdjęć i odnajduję je po lokalizacji. Wszystko było i działało ok. Przeniosłem dane ze starego Huawei Mate 20 PRO aplikacją "Przenoszenie danych" (Mi mover) i nagle opcja ta zniknęła i nie mogę jej nigdzie znaleźć. Wersja aplikacji Galeria 3.5.2.0.
Jeżeli jest to opcja konfiguracji to proszę o info gdzie to uaktywnić. Z MIUI mam do czynienia pierwszy raz. A w sumie Rom z xiaomi.eu wybrałem zamiast oryginalnego bo miał właśnie opcję wyświetlania zdjęć na mapie i wysyłania kontaktów via sms a nie jako wizytówka.