Dzien dobry , jestem tu nowy , i mam takie pytanie
Ostatnio pojawila sie dziwny pictogram na gornym pasku , czarny kwadrat z wibrujaca duza litera M.
Nie moge tego w zadny sposob usunac , tylko restart telefonu usuwa ja na kilka minut/godzin.
Co too za gow?
Pzdrawiam.
Artur.