Skocz do zawartości

CarlosCk

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia CarlosCk

Mitu

Mitu (1/14)

  • First Post

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

  1. Cześć Pawlik87 Bardzo mnie cieszy fakt że zakupiłeś hulajnoge dla swojej ukochanej. Ja też użyłem tego argumentu. Co do przeróbek, jestem świeżo po wymianie opon na 10 calowe. Moje odczucia są mieszane. Sama wymiana częsci nie powinna przysporzyć Ci problemów. No prawie. Jeśli chodzi o kabel do światła tylniego, moje już nie działa. Troche zachodu. Ale napisałeś że to ogarniesz to jeden problem z głowy. Podsyłam Ci link do mocowania błotnika https://www.ebay.de/itm/224195681764 Jest to wprawdzie niemiecki ebay, chociaż możliwe że na polskich portalach znajdziesz to samo. To mocowanie ogólnie działa tylko na 2 śrubach które są mocowane za rejestracją. Od strony piasty "opiera się" na metalowej obudowie co uważam za lepsze rozwiązanie niż te oryginalne od Xiaomi gdzie śruby się po prostu co jakiś czas luzują. Na co musisz jeszcze zwrócić uwage to odpowiednie rozmieszczenie nowej opony w feldze. Wszystko musi być równiutko, bo inaczej hulajnoga będzie Ci "skakać" co jest mega denerwujące. Rozwijając myśl chodzi o to że przy pompowaniu nowych opon musisz patrzeć na linie na oponie, zaraz za rantem felgi aby była równa, nie było tu mniej tu więcej. No i ostatnia sprawa, wymieniając przednią opone, radze nie wyjmować silnika z felgi (jak w większości tutoriali) da się to zrobić i bez tego. Musisz być po prostu ostrożny żeby nie uszkodzić kabla. Pozdrawiam, życze powodzenia i napisz później czy się zdecydowałeś i jeśli tak to napisz jak Ci poszło. EloElo 32667890 Acha i co do ingeracji w strukture, zawsze możesz rozmontować 10tki, wszystkie dodatkowe częsci które były wymagane, załozyć 8,5 i masz starą hulajnoge. Tylko z tym kabelkiem od światła nie jest tak wesoło. No ale to akurat mamy z głowy. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...