Jump to content

panorek

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by panorek

 1. Na koncie Google zrobisz to odnośnie kontaktów składowanych.... na koncie google. A mi chodzi o zarządzanie tym odnośnie kontaktów składowanych na urządzeniu.
 2. O te. Lub o takie. Bo po nazwach etykiet zgaduje, że to jest konto google, tam takie predefiniowane grupy są, choć to poszlaki tylko. W każdym razie, dla kontaktów urządzenia takie etykiety (grupy) też można tworzyć. Wielokrotne transfery kontaktów, za pomocą różnych ułomnych apek, skutkowały wielokrotnym tworzeniem tych etykiet. Ale nigdy przy kasowaniu (wszystkich) kontaktów nie znikały te etykiety. Efekt: kilkadziesiąt grup razy kilka procesów, do skasowania jest ze 150 - 200 etykiet
 3. Kontakty Google - to aplikacja do zarządzania kontaktami. Źródłem są kontakty składowane na urządzeniu lub na koncie google lub jeszcze gdzie indziej. Te składowane na urządzeniu, mogą być "grupowane" za pomocą etykiet. O to chodzi. Jeżeli składowanie kontaktów (tych "urządzenia") odbywa się w strukturze aplikacji, a nie strukturze Androida jak przypuszczam, to wygląda na to, że nie ma takiej opcji, bo przeklikałem aplikację wszerz i wzdłuż. Gdyby to było w strukturze Androida, to możnaby się dostać tam z zewnątrz i byłaby nadzieja na jakąś apkę, etc.
 4. Kontakty Google. W Dialerze chyba nie występują etykiety... przynajmniej nie widzę póki co.
 5. J.W.T. Mam dużą ilość nieużywanych etykiet do kontaktów, chciałbym je usunąć. Klikanie 4x aby usunąć jedną jest dość czasochłonne. Jest jakieś narzędzie, które pozwoli zaoszczędzić zwichnięcie palca?
×
×
 • Create New...