Skocz do zawartości

Gx3

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gx3

  1. Witam, nie działały mi dymki z messengera ( ustawiałam pływające okna, robiłam restart telefonu-wczeeśniej działały, ale od dziś od rana przestały) więc chciałam spróbować przywrócić ustawienia fabryczne. I teraz nie mogę włączyć telefonu, bo jak próbuję to muszę założyć konto xiaomi, nie da się kliknąć pomiń. Próbowałam poprzez adres mailowy, ale wyskakuje, że hasło nie poprawne, a wpisywałam milion razy.. Kupiłam telefon 2 tygodnie temu i przyszedł do mnie naładowany częściowo i nie byłam zarejestrowana na koncie Xiaomi.. Pomocy;( Szukałam informacji, ale nic nie znalazłam.. jestem kobietą i trzeba do mnie mówić prostym językiem bo jak przeglądałam forum to niewiele rozumiałam;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...