Witajcie,
Problem z pozoru banalny i błahy, wałkowany wielokrotnie na wielu różnych urządzeniach... Miliony pytań i tak samo odpowiedzi.
Zdecydowałem się jednak na nowy temat, bo niestety wszystkie te porady i tematy, czy nawet filmiki jakie przejrzałem nie przynoszą żadnego efektu.
Posiadam Mi 9T (MIUI Global 12.0.2 - screen 1) i żadnym sposobem nie potrafię połączyć telefonu z komputerem (Win10) w celu przesyłania plików.
Oczywiście:
1. Opcje programistyczne w tel. włączone - screen 2
3. Debugowanie USB - również włączone (może coś jeszcze trzeba zaznaczyć?) - screen 3
4. Ustawiony domyślny tryb połączenia na przesyłanie plików (nie pojawia się powiadomienie po podpięciu kabla - zapewne trzeba pogrzebać w opcjach androida i powiadomień by to przywrócić, tego nie wiem - założyłem, że ustawienie w trybie programistycznym jest mimo wszystko nadrzędne) - screen 4, screen 5
5. Kabel oryginalny (sprawdzałem kilka, wcześniej miałem mi max 2, żona miała mi 6 - kabli oryginalnych w domu masę, na żadnym nie działa)
6. System Windows 10 - nie wyszukuje nawet urządzenia w menedżerze urządzeń po połączeniu telefonu kablem (oczywiście ładowanie i sygnał "podłączenia" się pojawia) - screen 6
Czy ktoś przerabiał podobny temat?
Jak można to rozwiązać - szczerze mówiąc przesyłanie plików kablem to dla mnie jedna z podstawowych funkcji.