Jump to content

Bartodziej

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bartodziej's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Po zmianie MIUI na 12 jest już OK. Za to nie da się włączyć kalendarza klikjąc pod zegarkiem i nie zawsze uruchamia się GPS przy odpaleniu Yanosika. Cudne te androidy są.
 2. >Udało się załatatwić problem ? mam to samo.. każdy restart przywraca ustawienie na " nigdy" < Jest gorzej - reset do nigdy następuje za każdą zmianą sieci - gdy podróżujesz może być kilka razy w ciągu dnia. Gdyby nie fakt korzystania przez Play z nadajników innych operatorów problemu by nie było. Tak czy siak rezygnuję na jesień z Play - pytanie czy jeśli wezmę Heyah syt nie będzie podobna bo korzystają z T-Mobile?
 3. Redmi note 8 pro, Android10, Play. Problem: brak internetu. Zauważyłem że po każdym uruchomieniu komórki - jeżeli nie wejdę w ustawienia i nie ustawię "Dane w roamingu: ZAWSZE" to nie mam netu. A że tel uruchamia się codziennie to jest to męczące. Roaming krajowy mam zawsze włączony i to ustawienie się trzyma. Pytanie do Was: Czy da się jakoś na stałe to ustawić abym co dzień nie musiał klikać w ustawienia? A jeśli nie to może można jakiś skrót do tych ustawień zrobić? Kolejna pierdoła która na starym tel (i androdzie) nie istaniała. Ech.
 4. A orientujesz się kiedy to się stało? Bo do ostatniej chwili na redmi4x działało ok.
 5. Witajcie i proszę pomóżcie bo już myślę nad zwrotem telefonu. Problem polega na tym że tel nie potrafi włączyć automatycznie aplikacji Yanosik po rozpoznaniu urządzenia BT w samochodzie, nie potrafi również automatycznie jej wyłączyć po rozłączeniu z BT samochodu. Poprzednio używałem Redmi 4X i działało to idealnie, w starym Samsungu również. Włączyłem już wszelkie możliwe uprawnienia, autostart, wyłączyłem funkcje oszczędzania energii i oczywiście włączyłem te funkcje w Yanosiku. Gdy ręcznie uruchomię Yanosika to działa z zestawem BT, ale również automatycznie się nie wyłącza.
×
×
 • Create New...