Jump to content

jankes1313

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

jankes1313's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Ehhh... Bardzo Ci dziękuję! Niestety dalej nie ma to nic związanego z ergonomią. Jakby nie dało się jeszcze raz, gdziekolwiek na pasku powiadomień pociągnąć w dół by wyświetliło się centrum funkcji... Manewrowanie jedną ręką było by znaczniej łatwiejsze. No nic jest to co jest, ale jeszcze raz dziękuję Ci (:
 2. Hej, wyczytałem w zmianach, że dodano optymalizację pt. przejście z panelu powiadomień do centrum funkcji... u mnie nie działa, lub też nie włączyłem tego, a jeżeli nie to gdzie tą funkcjonalność włączyć, bo szczerze jest to póki co jedyna rzecz która mnie irytuje w MIUI 12. Pozdrawiam (:
 3. Przepraszam, mówię o naszym rodzimym MIUI 11: 20.3.5 i powrót do jakiegokolwiek starszego np.: 20.2.20
 4. Z tego co przeczytałem i sprawdziłem, nie mam problemu z anti rollbacku (bootloader odblokowany, TWRP cały czas działa... przez cmd mam komunikat "1" czyli brak tego "zabezpieczenia"). Z tego wynika, że nie ma tu problemu, a jak nie tu to gdzie? A co do samego EEA to jakoś się wzbraniam, zawsze mogę spróbować, ale to nie rozwiązuje niestety problemu.
 5. Witam, Mam problem odnośnie instalacji MIUI 11. Niestety od 2-3 wersji MIUI, mam masę problemów od zamykania się samoczynnie aplikacji, od braku możliwości wysyłania GIFów (próbowałem różnych aplikacji); od niedziałającego czytnika linii papilarnych lub mega wolnym działaniu. Skończywszy na przycinaniu animacji... Błędy się zdarzają, jak w każdym systemie dlatego też chciałem wrócić do starszej wersji gdzie wszystko działało bez zarzutu, ale tu właśnie następuje problem... non stop łapie bootlopa. Robiłem instalację z pełnym/częściowym wipem. Próbowałem różnych paczek i tylko poprawnie instaluje się najnowsza. Co, gdzie i jak robię źle, bo z pewnością przyczyną tego jest moja niewiedza...
×
×
 • Create New...