jankes1313

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About jankes1313

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ehhh... Bardzo Ci dziękuję! Niestety dalej nie ma to nic związanego z ergonomią. Jakby nie dało się jeszcze raz, gdziekolwiek na pasku powiadomień pociągnąć w dół by wyświetliło się centrum funkcji... Manewrowanie jedną ręką było by znaczniej łatwiejsze. No nic jest to co jest, ale jeszcze raz dziękuję Ci (:
 2. Hej, wyczytałem w zmianach, że dodano optymalizację pt. przejście z panelu powiadomień do centrum funkcji... u mnie nie działa, lub też nie włączyłem tego, a jeżeli nie to gdzie tą funkcjonalność włączyć, bo szczerze jest to póki co jedyna rzecz która mnie irytuje w MIUI 12. Pozdrawiam (:
 3. Przepraszam, mówię o naszym rodzimym MIUI 11: 20.3.5 i powrót do jakiegokolwiek starszego np.: 20.2.20
 4. Z tego co przeczytałem i sprawdziłem, nie mam problemu z anti rollbacku (bootloader odblokowany, TWRP cały czas działa... przez cmd mam komunikat "1" czyli brak tego "zabezpieczenia"). Z tego wynika, że nie ma tu problemu, a jak nie tu to gdzie? A co do samego EEA to jakoś się wzbraniam, zawsze mogę spróbować, ale to nie rozwiązuje niestety problemu.
 5. Witam, Mam problem odnośnie instalacji MIUI 11. Niestety od 2-3 wersji MIUI, mam masę problemów od zamykania się samoczynnie aplikacji, od braku możliwości wysyłania GIFów (próbowałem różnych aplikacji); od niedziałającego czytnika linii papilarnych lub mega wolnym działaniu. Skończywszy na przycinaniu animacji... Błędy się zdarzają, jak w każdym systemie dlatego też chciałem wrócić do starszej wersji gdzie wszystko działało bez zarzutu, ale tu właśnie następuje problem... non stop łapie bootlopa. Robiłem instalację z pełnym/częściowym wipem. Próbowałem różnych paczek i tylko poprawnie instaluje się najnowsza. Co, gdzie i jak robię źle, bo z pewnością przyczyną tego jest moja niewiedza...