Jump to content

gieras

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

gieras's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Na wstępie zaznaczę, że przeczytałem wątki dotyczące gpay i mi9, niestety, żadne wskazówki nie były dla mnie pomocne. Od poczatku użytkowania MI9, gpay raz na jakiś czas "wyrzuca" moją mastercard w mbanku. Czasami na nowo muszę konfigurować płatności zbliżeniowe, czasami dodać kartę na nowo. HCE włączone, przy skonfigurowanej karcie nie ma problemu z płatnością. Rom global bez roota. Nie ma również możliwości dodania gpay do wyjątków sprzątacza. Czy ktoś zna rozwiązanie problemu?
 2. gieras

  Google Pay

  Faktycznie, wypadanie karty kojarzę ze sprzątaczem Sprawdzę, dzięki
 3. Cześć, po przeciągnięciu ekranu blokady w prawo, pojawia się kolejny ekran, w moim przypadku z ikona latarki i mipilot. Czy spotkał się ktoś z możliwością wyłączenia tego drugie ekranu, lub usunięcia samej ikony latarki? Z góry dziękuję za pomoc.
 4. gieras

  Google Pay

  Cześć, mam problem z google pay, mianowicie, po dodaniu do aplikacji karty, po kilku dniach/płatnośćiach ponownie muszę skonfigurować płatności zblieżeniowe. Sama karta jest w aplikacji widoczna. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i zna rozwiązanie? MIUI Global 11.0.6 Google Pay 2.107.295744812 Karta MasterCard w mBanku Z góry dziekuję za pomoc
×
×
 • Create New...