Dzień dobry.Może ktoś pomoże z telefonem córki. Redmi 5A, zrobiliśmy upgrade do wersji 11 i teraz mamy problem. Telefon strasznie zwolnił i przycina się. Czy jest jakiś poradnik po Polsku jak wrócić do wersji 10, lub czy reset do ustawień fabrycznych w czymś pomoże?. Może jest inne wyjście z tej sytuacji .